Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kosmetyki do wnętrz Perfect House od marki Barwa

red.

Pierwsze na rynku kosmetyki do wnętrz - Perfct House. Nowatorskie, designerskie opakowania, których nie trzeba ukrywać w szafkach i piękny perfumeryjny zapach, w połączeniu ze skutecznością i wydajnością produktów, to całkowicie nowa odsłona środków czystości.

Kosmetyki do wnętrz Perfect House od marki Barwa
Seria Perfect House
mat. prasowe

Perfect House to linia kosmetyków dla domu od firmy Barwa przeznaczonych do pielęgnacji różnego rodzaju powierzchni. Produkty wyróżnia skuteczność, przyjemny dla oka design opakowań i zapach oparty na perfumeryjnych kompozycjach.

Kosmetyki do domu Perfect House, jak i inne cenny nagrody możesz wygrać w konkursie"Twój Idealny Dom". Kliknij, żeby dowiedzieć się więcej.

Serię produktów Perfect House tworzy 9 produktów do domu. Są to:

Perfect House Bathroom (500 ml, cena: 11,99 zł)
Profesjonalny płyn do mycia łazienki BATHROOM przeznaczony jest do mycia: armatury łazienkowej, płytek, fug, kabin prysznicowych oraz wszystkich powierzchni ceramicznych, plastikowych i akrylowych
Usuwa: nalot, kamień i osady z mydła i kosmetyków, zacieki wodne.

Perfect House Dishes (500 ml, cena: 7,49 zł)
To płyn do mycia wszelkiego rodzaju naczyń oraz silnie zabrudzonych i przypalonych garnków czy patelni.
Usuwa: uporczywe zabrudzenia, zaschnięty i trudny do usunięcia tłuszcz.
Efekt po zastosowaniu: naczynia są perfekcyjnie czyste, błyszczące, bez smug, delikatny dla skóry dłoni, usuwa nieprzyjemny zapach resztek jedzenia.

Perfect House Floor (480 ml, cena: 7,49 zł)
To płyn do mycia podłóg drewnianych, naturalnego drewna lakierowanego, paneli drewnianych i powierzchni drewnopodobnych.
Usuwa: brud, kurz, zaschnięte plamy.
Efekt po zastosowaniu: delikatnie nabłyszcza i pielęgnuje drewniane powierzchnie, nie pozostawia smug i zacieków, zabezpiecza drewno przed wchłanianiem wody; chroni przed słońcem i zabrudzeniami, nadaje połysk, odświeża kolor, pozostawia przyjemny, świeży zapach.

Perfect House Furniture (450 ml, cena: 14,49 zł)
To płyn do czyszczenia mebli drewnianych z drewna lakierowanego, matowego, olejowanego oraz mebli z materiałów drewnopodobnych (okleina, laminat).
Usuwa: brud, kurz, uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy, odciski palców.
Efekt po zastosowaniu: delikatnie nabłyszcza i pielęgnuje drewniane powierzchnie, odświeża kolor, nie pozostawia smug, białego nalotu i zacieków, zabezpiecza drewno przed wchłanianiem wody, chroni przed słońcem i zabrudzeniami.

Perfect House Glass (500 ml, cena: 7,49 zł)
To płyn do szkła przeznaczony do czyszczenia szklanych powierzchni, luster, kryształów, ram okiennych, płytek ściennych, płyt ceramicznych i indukcyjnych.
Usuwa: brud, kurz, tłuszcz, zacieki z wody, trudne zabrudzenia.
Efekt po zastosowaniu: zapobiega powstawaniu zacieków, zmniejsza stopień osadzania się pary wodnej.

Perfect House Kitchen (500 ml, ok. 11,99 zł)
To płyn przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni kuchennych: szafek, blatów, płytek, zlewozmywaków, lodówek, piekarników, okapów, kuchenek gazowych i elektrycznych, płyt ceramicznych i indukcyjnych.
Usuwa: brud, osady z tłuszczu i sadzy, zaschnięte plamy.
Efekt po zastosowaniu: nie pozostawia smug i zacieków, nie rysuje powierzchni, nadaje połysk i pozostawia przyjemny zapach.

Perfect House Leather (480 ml, cena: 17,49 zł)
To mleczko do czyszczenia naturalnych skór licowych, gładkich i matowych, mebli skórzanych, skór syntetycznych (ekoskóra, skaj), tapicerki samochodowej oraz galanterii skórzanej (butów, torebek itp.).
Usuwa: brud, kurz, odciski dłoni i palców zabrudzenia widoczne zwłaszcza na jasnych skórach.
Efekt po zastosowaniu: doskonale czyści wszelkie zabrudzenia, odświeża kolor skór, pielęgnuje skórę, nadaje elastyczność; przedłuża żywotność materiału, nabłyszcza nie pozostawiając tłustej warstwy, działa antystatycznie, zapobiegając osadzaniu się kurzu.

Perfect House Wood Floor (500 ml, cena: 14,49 zł)
Profesjonalny płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych WOOD FLOOR polecany jest do powierzchni: drewnianych, naturalnego drewna lakierowanego, paneli z drewna naturalnego, powierzchni drewnopodobnych.
Usuwa: kurz, bieżące zabrudzenia, przyschnięte plamy

Perfect House Ironing (500 ml, ok. 11,99 zł)NOWOŚĆ
Perfumowana woda Ironing ułatwia prasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń. Chroni kolor i strukturę tkanin. Można ją stosować do bawełny, lnu, jedwabiu oraz syntetyków. Jak każdy produkt z linii Perfect House pachnie jak perfumy. Zmysłowy zapach na długo utrzymuje się na wyprasowanych materiałach, a także we wnętrzu, w którym prasowaliśmy.

Kosmetyki do domu Perfect House, jak i inne cenny nagrody możesz wygrać w konkursie "Twój Idealny Dom". Kliknij, żeby dowiedzieć się więcej.

Perfect House
Perfect House
Perfect House

Skomentuj:

Kosmetyki do wnętrz Perfect House od marki Barwa