Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Znane blogerki tworzące "Pani to potrafi" otwierają pracownię DIY

red.

Pokazują, jak własnoręcznie przerobić stare meble lub zrealizować oryginalne pomysły. Ich blog ma tysiące fanów. Teraz wychodzą ze świata online. Dwie znane majsterkowiczki z "Pani to potrafi" otwierają pracownię we Wrocławiu.

Znane blogerki 'Pani to potrafi' otworzyły pracownię DIY
Beata Łańcuchowska i Anna Drozd, czyli duet tworzący 'Pani ti potrafi'
mat. prasowe

Pracownię „Pani to potrafi” 8 listopada otworzą wrocławianki Anna Drozd i Beata Łańcuchowska - znane majsterkowiczki i autorki bloga pod tą samą nazwą. Blogerki są specjalistkami od metamorfoz wnętrz i szeroko rozumianego DIY, czyli projektów typu „zrób to sam”.

Przerabiamy, projektujemy, przycinamy, wiercimy, mocujemy i malujemy. Majsterkowanie zawsze sprawiało nam mnóstwo frajdy. Na naszym blogu udowadniamy, że kobiety doskonale odnajdują się w świecie narzędzi i materiałów. Jeśli dodamy do tego szczyptę kreatywności, to możemy własnoręcznie zrobić piękne rzeczy

– opowiada Anna Drozd.

Majsterkowiczki założyły bloga "Pani to potrafi" rok temu. W krótkim czasie strona zyskała rzesze wiernych fanów. Autorki pokazują m.in. jak zrobić samodzielnie oryginalne dekoracje, np. lampę z betonu, oraz przeprowadzić metamorfozy niemodnych wnętrz. Ich pomysły i realizacje są inspiracją dla tysięcy czytelników.

Dlatego teraz wchodzimy z naszym pomysłem do realu. W pracowni będzie można pomajsterkować z nami, a także zrobić coś samodzielnie pod okiem fachowców, których będziemy zapraszać. Zamiast wyrzucać starą meblościankę czy krzesło, nadać im niepowtarzalny charakter. W naszej pracowni można też zrobić inne przedmioty z duszą, jak dekoracje czy zabawki

– mówi Beata Łańcuchowska.

Pracownia „Pani to potrafi” znajduje się przy ul. Krakowskiej 56-62 i jest pierwszym miejscem tego rodzaju w mieście. Ułatwi wrocławianom realizację idei „zrób to sam”. Jest ona kierowana do wszystkich pasjonatów majsterkowania oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z DIY. Jest wyposażona w komplet narzędzi i elektronarzędzi, udostępnia również know-how (jedyny koszt związany jest z materiałami). Pracownia będzie organizowała bezpłatne warsztaty i kursy dla wszystkich zainteresowanych, w tym także dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji: panitopotrafi.blogspot.com

Skomentuj:

Znane blogerki tworzące "Pani to potrafi" otwierają pracownię DIY