Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza w stylu Aspen pod Giewontem

red.

W tych wnętrzach jest góralski klimat, ale w luksusowym wydaniu. Wszystko to w centrum Zakopanego, pomiędzy słynnymi Krupówkami a zespołem skoczni Wielka Krokiew.

Wnętrza w stylu Aspen pod Giewontem
Apartamenty pod Giewontem - www.apartamentygiewont.com
fot. Adam Brzoza, www.adam-brzoza.com

Apartamenty pod Giewontem to zespół wakacyjnych apartamentów do wynajęcia. Wnętrza łączące górski klimat z nowoczesnym stylem są autorstwa Studio Formy. Projektanci zadbali o to, żeby pokoje wyróżniały się najwyższym hotelowym standardem, a jednocześnie miały charakter właściwy dla regionu.

W korytarzach połączono surowy beton, industrialne oświetlenie oraz nowoczesną, w całości przeszkloną windę z kamiennymi posadzkami. A to wszystko dodatkowo udało się spiąć ze starannie wyselekcjonowanymi oryginalnymi, drewnianymi płozami pochodzącymi ze starych zakopiańskich chałup. 

W pokojach postawiono na połączenie drewna, bieli i szarości.

Zadbaliśmy o każdy najdrobniejszy szczegół wyposażenia wnętrz, począwszy od zastosowania najnowszych materiałów, jak np. spieki kwarcowe, z których wykonana jest wyspa kuchenna w apartamencie penthouse, przez w pełni zautomatyzowaną przestrzeń naszpikowaną nowoczesną technologią po tak przyziemne rzeczy, jak sztućce czy nietypowe poduszki

- mówi Agnieszka Burzykowska-Walkosz z pracowni Studio Formy.

Dopełnieniem są nowoczesne drzwi wejściowe do pokojów, obrazy oraz dekoracje. Na szczególną uwagę zasługuje apartament pokazowy zaprojektowany w stylu Aspen, ale na nieco mniejszej powierzchni i bardziej przytulny.

ZOBACZ ZDJĘCIA WNĘTRZ >>

Skomentuj:

Wnętrza w stylu Aspen pod Giewontem