Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wanny do małej łazienki

Opracowanie Ewa Stroik

Aranżacja niewielkiej łazienki nie jest dziś problemem. Kilka kompromisów pozwoli zaprojektować ergonomiczne wnętrze, a bogata oferta urządzeń sanitarnych zagwarantuje, że będzie ono i modne, i komfortowe.

W małej łazience nie trzeba rezygnować z wanny. By optymalnie zagospodarować przestrzeń, dobrze jest wybrać model montowany przy ścianie. Może to być tradycyjna wanna prostokątna o wymiarach 120 x 70 cm lub 130 x 70 cm.

W niewielkiej łazience można też zamontować wannę symetryczną o boku 125 cm. Ścięte brzegi sprawiają, że tego typu wanna ułatwia aranżację, poza tym mamy gwarancję, że nie będziemy się obijać o jej ostre kanty.

Wygodną kąpiel na małej przestrzeni zapewni też wanna asymetryczna, z jednym bokiem ściętym lub wymodelowanym w kształcie fali. Niezależnie od kształtu, zwróćmy uwagę na jej głębokość oraz na to, jak uformowane jest jej wnętrze. Może być ona wyposażona w wymodelowane siedzisko lub zagłówek, co w przypadku niewielkiej wanny zwiększa komfort kąpieli. Małą wannę można też wyposażyć w szklany parawan, dzięki czemu będzie pełniła funkcję kabiny prysznicowej.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wanny do małej łazienki