Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne wnętrze z oryginalną zabudową

red.

Małżeństwo mieszkające w Warszawie p latach postanowiło zmienić wystrój mieszkania. Młody projektanta zaproponowała im nowoczesny wystrój w przyjaznym wydaniu. Najciekawszym jego elementem jest oryginalna zabudowa meblowa.

Małżeństwo w średnim wieku postanowiło przeprowadzić całkowitą metamorfozę swojego sporego mieszkania na warszawskich Włochach. Choć do tej pory mieszkali we wnętrzach urządzonych bardzo tradycyjnie, zapragnęli czegoś bardziej współczesnego, wygodnego i bez sztucznych dekoracji. Nową aranżację stworzył architekt Tomasz Smol.

Przestrzeń dobrze podzielona

W przestrzeni dziennej zostały wyodrębnione kuchnia, miejsce do wspólnego spożywania posiłków oraz strefa wypoczynkowa. Tę ostatnią okala drewniana wstęga, która tworzy klimat przytulności, będąc jednocześnie tłem dla telewizora. W nią wbudowano nastrojowe oświetlenie ledowe. Architekt specjalnie do tej części salonu zaprojektował stolik kawowy.

Narożnik pokoju dziennego przeznaczono na przestronną kuchnię. Wysokość szafek pod blatami została dostosowana do wysokości okien, tym samym możliwe było zamocowanie blatu kuchennego wchodzącego w przestrzeń parapetów. Za zabudową telewizyjną wydzielono otwartą spiżarnię, w której znajduję się lodówka, piekarnik i szafki do przechowywania sprzętów kuchennych.

Nowoczesność z charakterem

Gospodarz mieszkania jest fanem klasycznych albumów wydawanych na płytach winylowych. Dlatego na jednej ze ścian pokoju dziennego zaaranżowano galerię okładek płyt w specjalnych oprawach.

W pozostałych pomieszczeniach również postawiono na zwartą zabudowę oraz jasną kolorystykę ocieploną przez drewno. Aranżacja wnętrz jest dzięki temu nowoczesna w wyrazie, ale nie zimna i bezduszna, jak to często bywa w wystroju w tym stylu.

Skomentuj:

Nowoczesne wnętrze z oryginalną zabudową