Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Terzani & Heban zaprasza na polską premierę kolekcji Manta

red.

Uznani polscy architekci i projektanci, eksperci w dziedzinie designu oraz przedstawiciele wiodących pism wnętrzarskich spotkają się 20 lipca w Galerii Heban. Spotkanie będzie okazją do zaprezentowania najnowszej kolekcji lamp włoskiej manufaktury Terzani. Gośćmi specjalnymi będą Nicolas Terzani oraz Dodo Arslan.

Dodo Arslan światowej sławy designer, żyjący pomiędzy Miami a Mediolanem – pierwszy raz w Polsce! Partnerami wydarzenia będą marki Lamborghini i Loewe.
Terzani to włoska manufaktura tworząca oświetlenie. Jej założyciel Sergio Terzani i prezes Nicolas Terzani postanowili połączyć tradycyjne włoskie rzemiosło z nowoczesną technologią i w ten sposób tworzyć produkty designerskie, w których zaciera się granica między sztuką a przedmiotami użytkowymi. W laboratorium firmy są testowane i wdrażane nowe materiały, technologie i pomysły. Wiele innowacyjnych rozwiązań powstaje dzięki współpracy Terzani ze znanymi artystami, takimi jak Nigel Coates, Maurizio Galante, Christian Lava i Dodo Arlsan. Najbardziej nowatorskie i awangardowe produkty oferowane są w ramach linii Design. Oświetlenie luksusowe znajdziemy w biżuteryjnej linii Precious, natomiast tradycyjne, wykorzystujące kuty metal, w linii Memory.

Wspólnie z firmą 3Logic dystrybutorem marki Loewe przetestujemy najnowszy i najbardziej designerski model telewizora Loewe Bild 7.

Heban Galeria Ekskluzywnych Mebli to wyjątkowe miejsce, które na powierzchni ok. 3 tys. metrów kwadratowych prezentuje ponad 400 luksusowych i starannie dobranych marek od najlepszych światowych producentów. W ofercie Galerii znajdziemy wiele produktów, które są ikonami design.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

    Więcej o:

Skomentuj:

Terzani & Heban zaprasza na polską premierę kolekcji Manta