Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

AlmiDecor z nową stroną internetową i ofertą. Co teraz znajdziemy w sklepie?

Anna Oporska

Sklep AlmiDecor przeszedł dogłębną metamorfozę. Polska marka wnętrzarska znacznie poszerzyła swoją ofertę i koncentruje się wyłącznie na sprzedaży internetowej.

Nowości w AlmiDecor
AlmiDecor: tekstylia Alexandre Turpault
fot. mat. prasowe

Marka AlmiDecor w ciągu ostatnich dwóch lat całkowicie zmieniła swój sposób działania. Zamiast na sklepy stacjonarne, stawia na sprzedaż internetową, co ma pomóc w dotarciu do szerszego grona odbiorców oraz maksymalnie ułatwić proces zakupowy.

AlmiDecor w nowej odsłonie

AlmiDecor to polska marka, która debiutowała w połowie lat 90. XX wieku. Zasłynęła z mebli i wyposażenia wnętrz z wyższej półki. W całym kraju rozwinęła sieć sklepów stacjonarnych, które wyróżniały się starannie opracowanymi aranżacjami. Jednak w 2014 roku po rozmaitych zawirowaniach większość sklepów została zamknięta, a spółka, do której należało AlmiDecor, ogłosiła upadłość. Marka jednak przetrwała i cały czas sprawnie funkcjonowała strona internetowa. W ostatnim czasie przeszła duże zmiany i silnie rozwija swoją sprzedaż online. Sklep internetowy zyskał nowy wygląd i funkcjonalności, a jego oferta została znacznie poszerzona. Co oferuje swoim dotychczasowym klientom i czym chce przyciągać nowych?

Dokładnie 8 sierpnia br. uruchomiliśmy nową platformę sprzedażową. Strona www.AlmiDecor.com zyskała nowy wygląd - jest bardziej przejrzysta,nowoczesna i przyjazna użytkownikom. Staraliśmy się maksymalnie uprościć proces zakupowy. Wprowadziliśmy też szereg udogodnień dla klientów.Oferujemy m.in. darmową dostawę na terenie Unii Europejskiej oraz bardzo długi czas na ewentualny zwrot zakupów, bo wynoszący aż 60 dni

- mówi Aleksander Mrozek, prezes AlmiDecor.com Sp. z o.o.

Co nowego w ofercie AlmiDecor?

Zmianie uległa także oferta AlmiDecor. Została poszerzona o szeroki wachlarz stylistyczny, wprowadzając szeroki wybór rzeczy w stylach nowoczesnym, minimalistycznym czy glamour. W ofercie znajdziemy produkty marek dobrze znanych wielbicielom dobrego designu, jak Alessi, Menu czy Villeroy&Boch. Wciąż też dostępne są produkty własne AlmiDecor.

W wyborze produktów do naszego sklepu wciąż najważniejsza jest da nas jakość. Starannie selekcjonujemy to, co trafi do naszej oferty. Staramy się wprowadzać więcej produktów przystępnych cenowo, ale bez straty dla jakości

- mówi Aleksander Mrozek.

Naszą uwagę zwrócił szeroki wybór tkanin - poduszek czy pościeli - od Designer Guild, porcelana od portugalskie manufaktury Vista Alegre czy zabawne naczynia od Revol.

AlmiDecor ma też w planach otwarcie swojego showroomu w Warszawie, co ma nastąpić do końca bieżącego roku. Tam klienci będą mogli na żywo zobaczyć oferowane produkty, ale też uzyskać poradę wykwalifikowanych doradców.

Tymczasem przejrzeliśmy bieżącą ofertę AlmiDecor i wybraliśmy kilka produktów, które szczególnie polecamy waszej uwadze.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

AlmiDecor z nową stroną internetową i ofertą. Co teraz znajdziemy w sklepie?