Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Huśtawki do wnętrz, w których się zakochasz

Monika Utnik-Strugała

W każdym z nas drzemie dziecko. A dzieci lubią się huśtać. Teraz pobujać w obłokach możemy nawet w domowym zaciszu. Właśnie trwa wielka przeprowadzka - z placów zabaw i ogrodów huśtawki odważnie wkraczają na salony.

W wypoczynkowym kąciku w salonie bujawka z powodzeniem zastąpi fotel. Tym bardziej, że już od pewnego czasu jednolite zestawy przestały być modne. Ustąpiły miejsca meblom kompletowanym z 'różnych parafii'.
W wypoczynkowym kąciku w salonie bujawka z powodzeniem zastąpi fotel. Tym bardziej, że już od pewnego czasu jednolite zestawy przestały być modne. Ustąpiły miejsca meblom kompletowanym z 'różnych parafii'.
Fot. East News

Domowe huśtawki stały się szalenie popularne. Trudno się dziwić. Są wygodne, świetnie wyglądają i wprowadzają do wnętrz odrobinę zabawy. Huśtawki pojawiają się najczęściej w salonach, sypialniach bądź pokojach dziecięcych. Zazwyczaj zastępują tradycyjny fotel. W sypialni mogą zastąpić nawet łóżko. Stanowią idealne miejsce do odpoczynku i relaksu. Wystarczy wygodnie usiąść i zacząć się lekko bujać. Czy potrzeba czegoś więcej po długim dniu?

Huśtawki do wnętrz występują w różnych stylach i z różnych materiałów. Czasem wyglądem są zbliżone do hamaku, a czasem do tradycyjnego fotela.

Huśtawki od strony praktycznej:

  • Huśtawki można przymocować do belek konstrukcyjnych za pomocą haków-wkrętów lub do sufitu – wtedy przydadzą się też karabińczyki i kotwy (większe wkręty).
  • Wytrzymałość domowych huśtawek to 60–120 kilogramów.
  • Wiele huśtawek jest zrobionych z odpornego na wilgoć technorattanu, w sezonie będą nam więc służyły również w ogrodzie i na tarasie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Huśtawki do wnętrz, w których się zakochasz