Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Modne lampy do salonu

Delfina Grzelak

Najmodniejsze lampy do salonu nie występują pojedynczo. Teraz stawiamy na kilka lamp zgrupowanych razem. Będą stanowić znakomitą ozdobę każdego salonu.

Lampy sufitowe
Lampy sufitowe
fot. time to GOHOME

Zamiast jednej lampy, teraz wieszamy kilka. To bardzo modne rozwiązanie, które sprawi, że salon z miejsca nabierze stylu. Szczególnie popularne są lampy-żarówki. Gdzie tradycyjna żarówka urosła do obiektu dekoracyjnego. Do tego kabel w dekoracyjnym oplocie i stylowa lampa gotowa. Najefektowniej takie oświetlenie wygląda w grupie, kiedy mamy obok siebie kilka takich lamp.

Przeczytaj także: Aranżacje oświetlenia we wnętrzu. Lampy dobrze zgrupowane

Producenci wyszli na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Na rynku mamy szeroki wybór lamp, które wyglądają, jakby składały się z kilku niezależnych. Występują one w różnych stylach od industrialnego, przez glamour po skandynawski. Mamy zarówno lampy z odsłoniętymi żarówkami, jak i dekoracyjnymi abażurami. Takie oświetlenie świetnie się prezentuje nad stołem jadalnianym bądź w centralnym punkcie salonu. Będzie stanowiło wówczas bardzo silnie przyciągający wzrok punkt. Dodatkową zaletą tych lamp jest dobre oświetlenie pokoju. Dlatego szczególnie się sprawdzą w dużych pomieszczeniach. Im większy salon na tym większa lampę można sobie pozwolić.

Zobacz wybrane przez nas propozycje i wybierz coś dla siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Modne lampy do salonu