Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczne dekoracje w Netto dla miłośników stylu skandynawskiego

red.

Sieć sklepów Netto przygotowała specjalną ofertę ze świątecznymi dodatkami do domu w stylu skandynawskim, dostępną już od 13 listopada.

Świąteczna oferta Netto
Świąteczna oferta Netto
mat. prasowe

W najnowszej ofercie sieci Netto pojawiły się już świąteczne dekoracje. Dominuje w nich skandynawska stylistyka. Wśród świątecznych ozdób znajdziemy zarówno zastawę, ozdoby, lampy i wiele innych. Do świątecznego stołu można dobrać proste naczyniach z białego zestawu z gwiazdką (kubek, talerzyk, miska – każdy produkt w cenie 12.99 zł). Do świątecznego stołu można także dobrać obrus w gwiazdki (19.99 zł) czy stylowy świecznik (19.99 zł).

Wśród świątecznych dekoracji można także znaleźć kolorowe maskotki skrzatów, które dostępne są w wielu rozmiarach i typach (od 19.99 do 49.99 zł). Świąteczną atmosferę wprowadzi też odpowiednio dobrane oświetlenie. W Netto znajdziemy m.in. ledowe łańcuchy w różnych rodzajach i kolorach, o różnej długości, ażurowe bądź drewniane – wybór jest bardzo szeroki, dla miłośników różnych stylów (od 9.99 do 17.99 zł). W większych wnętrzach idealnie sprawdzą się girlandy ozdobne na aż 255 diod LED (65 zł) lub, nadający się zarówno do pomieszczeń jak i na zewnątrz, 5-metrowy łańcuch na 144 diody LED (49.99 zł). Uwagę miłośników skandynawskiej klasyki przyciągną szklane lampiony (16.99 zł), stylowy domek ceramiczny na małe świeczki (19.99 zł) czy biała latarnia (89.99 zł), którą możemy postawić na balkonie lub w mieszkaniu.

W ofercie Netto pojawiły się nie tylko ozdoby stricte świąteczne. Na sklepowe półki trafiły również dekoracje i elementy wyposażenia wnętrz, które pomogą wykreować przytulną atmosferę w różnych pomieszczeniach domu od salonu, przez sypialnię. Netto przygotowało m.in. zestaw pościeli w dwóch wymiarach i różnych wzorach (ceny to odpowiednio 59.99 zł i 79.99 zł).

Oferta artykułów świątecznych dostępna jest w sklepach Netto od 13 listopada.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Świąteczne dekoracje w Netto dla miłośników stylu skandynawskiego