Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ceramika Paradyż po raz kolejny Mecenasem ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL!

mat. partnera

Przed nami jedenaście dni z najlepszym wzornictwem i wspólnym poszukiwaniem odpowiedzi na wyzwania przyszłości. Już 12 maja rusza kolejna edycja Łódź Design Festival, wyjątkowego w skali kraju wydarzenia poświęconego designowi. Zaszczytną rolę Mecenasa Festiwalu ponownie pełnić będzie Ceramika Paradyż.

Ceramika Paradyż po raz kolejny Mecenasem ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL!
Ceramika Paradyż po raz kolejny Mecenasem ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL!
mat. prasowe

Tegoroczna odsłona Łódź Design Festival 2022 obędzie się w dniach 12 – 22.05.2022 roku pod hasłem RE:GENERACJA. Przez jedenaście dni festiwalu uczestnicy i organizatorzy będą wspólnie szukać odpowiedzi na pytania i wyzwania, jakie przyniesie przyszłość, spróbują znaleźć sposoby na przebudowanie różnych elementów naszego życia, zarówno tych indywidualnych jak i systemowych czy zregenerowanie środowiska naturalnego oraz tkanki miejskiej.

Początek trzeciej dekady XXI w. to czas kolejnych zmian. Mamy wiele obaw, ale i nadziei, trzymamy się nostalgii, a z drugiej strony tworzymy odważne wizje przyszłości. To również moment na przebudowę różnych elementów naszego życia. Ceramika Paradyż jest z nami od początku istnienia festiwalu. Naszą wspólna misją jest inspirowanie pięknem, rozwój designu i wspieranie młodych talentów.

podkreślił Michał Piernikowski, dyrektor ŁDF.

Ceramika Paradyż, która od początku swojego istnienia napędza design, po raz szesnasty uczestniczy we współtworzeniu tego najważniejszego dla polskiego wzornictwa wydarzenia. Organizatorzy festiwalu zapowiadają wyjątkowy i atrakcyjny program, w którym nie zabraknie konkursu dla młodych projektantów make me!, plebiscytu must have wyróżniającego najlepsze wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów oraz wielu interesujących wystaw i wernisaży. Na festiwalu organizatorzy zaprezentują działania, które sprzyjają odbudowie zarówno indywidualnej, jak i systemowej. Wspólnie z uczestnikami poszukają sposobów na zregenerowanie nie tylko środowiska naturalnego, ale i tkanki miejskiej, instytucji społecznych – i co najważniejsze – każdego z nas. Szczegóły programowe Łódź Design Festival 2022 można śledzić na stronie www.lodzdesign.com oraz w mediach społecznościowych.

Łódź Design Festival

RE:GENERACJA

12-22.05.2022

lodzdesign.com

    Więcej o:

Skomentuj:

Ceramika Paradyż po raz kolejny Mecenasem ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL!