Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Czarna armatura w małej łazience

sponsorowany

Niewielka łazienka – niewielkie możliwości aranżacyjne? Niekoniecznie. Podpowiadamy, co zrobić, by – mimo małego metrażu – przestrzeń służąca codziennej higienie i relaksowi zyskała styl oraz charakter.

FERRO, Algeo Black bateria umywalkowa stojąca
FERRO, Algeo Black bateria umywalkowa stojąca
Ferro

Nie każdy może sobie pozwolić na przestronny salon kąpielowy z wolnostojącą wanną, prysznicem, luksusowym szezlongiem do odpoczynku itd. Nie powinien to być jednak powód do zmartwień, bo na niewielkiej powierzchni też da się wykreować wygodną i interesującą aranżację.

FERRO, Algeo Black bateria umywalkowa stojąca, Algeo Black bateria natryskowa ścienna
FERRO, Algeo Black bateria umywalkowa stojąca, Algeo Black bateria natryskowa ścienna
Ferro

W prezentowanej stylizacji biel skontrastowano z czarnymi elementami. Stworzono więc połączenie barw uważane przez słynną projektantkę mody Coco Chanel za przykład harmonii idealnej. Dodatkowo powstało interesujące zestawienie form geometrycznych. Białe płytki na ścianach sąsiadują z podłogą wyłożoną czarnymi, heksagonalnymi kaflami. W tle otwartych półek znajduje się biało-czarna mozaika z drobnych heksagonów. 

W aranżacji uwagę przykuwa armatura w oryginalnym, ciemnym kolorze. To Rondo Black - zestaw natryskowy przesuwny z deszczownią oraz baterie z serii Algeo Black, charakteryzujące się ciekawym połączeniem matowej czerni z błyszczącym chromem. Model natryskowy montowany jest na ścianie. Ma płaski uchwyt i cylindryczną formę korpusu. Podobne cechy posiada stojąca bateria umywalkowa o płaskiej wylewce. Obie baterie zostały wyposażone w regulator ceramiczny. Producent daje na nie pięć lat gwarancji.
Z armaturą kolorystycznie zgrane są dodatki, takie jak dozowniki na mydło, pojemniki na kosmetyki, wieszaki na ręczniki, uchwyt szklanych drzwi prysznicowych. Grafitowy odcień mają wykończenia półek, parapety, szafka pod umywalką.

Chłodny, minimalistyczny design  łagodnieje poprzez wprowadzenie do aranżacji drewnianego blatu czy wiklinowego kosza na ręczniki, a także roślin w doniczkach. Mimo że wnętrze nie jest duże, udaje się uzyskać wrażenie przestronności – dzięki jasnym powierzchniom, szklanym taflom w strefie prysznica, oknu i dużemu okrągłemu lustru.  Czarny kolor dodaje elegancji i podkreśla nowoczesność łazienki.

FERRO, www.ferro.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Czarna armatura w małej łazience