Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Czas na jesienne porządki!

materiał reklamowy

Nadeszła jesień, a co za tym idzie, dni stają się coraz krótsze. Jak, co roku warto zadbać o to aby długie i zimne wieczory można było spędzać w miłej i przytulnej atmosferze oraz czystej przestrzeni. Bez dwóch zdań w domowych porządkach pomogą naturalne środki czystości od YOPE.

Czas na jesienne porządki!
Czas na jesienne porządki!
YOPE

Kuchnia to serce każdego domu, dlatego warto zadbać o to pomieszczenie w pierwszej kolejności. Zabrudzenia oraz osady ze wszystkich zmywalnych powierzchni kuchennych — szafek, blatu czy nawet wnętrza piekarnika usunie płyn do mycia kuchni z serii PROBIOTICS. Wnikając w nawet najmniejsze szczeliny i zagłębienia wyeliminuje również nieprzyjemne zapachy i chorobotwórcze patogeny.

Płyn do mycia kuchni z serii PROBIOTICS
Płyn do mycia kuchni z serii PROBIOTICS
YOPE

Następnym przystankiem jest łazienka, która dzięki pomocy produktów od YOPE przestaje być zmorą podczas sprzątania. Płyn do kabin prysznicowych również z serii PROBIOTICS wyczyści zarówno płytki ceramiczne, fugi, brodziki, jak i armaturę. Swoim działaniem ogranicza rozwój pleśni tworzącej się na ścianach i wilgotnych miejscach oraz obniża ryzyko wystąpienia alergii skórnych u ludzi. Natomiast probiotyczny żel do toalet skutecznie usunie kamień i rdzę, szybko wyczyści trudny do zmycia brud oraz pozostawi przyjemny zapach świeżości. Jego regularne stosowanie buduje barierę ochronną, a co więcej - aktywnie wspiera proces oczyszczania wód.

Płyn do kabin prysznicowych i probiotyczny żel do toalet z serii PROBIOTICS.
Płyn do kabin prysznicowych i probiotyczny żel do toalet z serii PROBIOTICS.
YOPE

Seria YOPE PROBIOTICS, jak sama nazwa wskazuje, zawiera probiotyki, czyli dobre bakterie, które wypierają te szkodliwe i jednocześnie dbają o domowy mikrobiom, zapewniając czystość na dłużej.

W usunięciu brudu z płytek, emalii, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych pomoże naturalny płyn uniwersalny z serii FAMILOVE, a w myciu okien, jak i wszelkich szklanych powierzchni naturalny płyn do szyb i luster również z tej samej serii. Działa on błyskawicznie, nie pozostawiając smug. Wystarczy spryskać i przetrzeć powierzchnię, żeby cieszyć się czystością oraz błyskiem.

Naturalny płyn uniwersalny i płyn do szyb i luster z serii FAMILOVE.
Naturalny płyn uniwersalny i płyn do szyb i luster z serii FAMILOVE.
YOPE

Potem należy jedynie odkurzyć i umyć podłogę naturalnym płynem do podłóg również z serii FAMILOVE, który delikatnie, ale skutecznie usuwa zanieczyszczenia ze wszystkich powierzchni - bezpiecznie czyści terakotę, marmur i linoleum.

Naturalny płyn do podłóg z serii FAMILOVE.
Naturalny płyn do podłóg z serii FAMILOVE.
YOPE

Zaletą produktów z tej serii YOPE FAMILOVE jest zapach, który przenosi prosto na pole lawendy skąpane w słońcu.

Po wszystkim warto zadbać również o skórę dłoni, która podczas sprzątania jest szczególnie narażona na wysuszenie oraz mikrourazy. Z pomocą przychodzi naprawczy krem-balsam do rąk S.O.S. do rąk, będący skutecznym ratunkiem na wszelkie podrażnienia. Intensywnie odżywia, długo nawilża i regeneruje.

Na koniec pozostaje czysta satysfakcja!

  • Probiotyczny płyn do mycia kuchni: 500 ml / 19,99 zł
  • Probiotyczny płyn do kabin prysznicowych: 500 ml / 19,99 zł
  • Probiotyczny żel do toalet: 750 ml / 22,99 zł
  • Naturalny płyn uniwersalny FAMILOVE: 750 ml / 16,99 zł
  • Naturalny płyn do mycia szyb i luster FAMILOVE: 750 ml / 14,99 zł
  • Naturalny płyn do podłóg FAMILOVE: 750 ml / 15,99 zł
  • Krem do rąk S.O.S.: 160 ml / 19,99 zł
    Więcej o:

Skomentuj:

Czas na jesienne porządki!