Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Czas na metamorfozę poddasza – postaw na okna dachowe VELUX

Artykuł sponsorowany

Wymiana okien na nowe, wysokiej jakości i energooszczędne to inwestycja na lata. Obecnie dostępne na rynku rozwiązania mają doskonałe parametry techniczne, są energooszczędne i do tego funkcjonalne. Wymiana okien to także doskonała okazja, by zdecydować się na montaż okien w zestawach, które doprowadzą jeszcze więcej światła dziennego do wnętrza.

Czas na metamorfozę poddasza – postaw na okna dachowe VELUX
Czas na metamorfozę poddasza – postaw na okna dachowe VELUX
VELUX

Osoby, które zdecydują się na zakup okna dachowego VELUX w terminie od 2 kwietnia do 28 maja 2024 i zarejestrują się na stronie www.velux.pl/markiza-1zl, otrzymają markizę zewnętrzną MHL za 1 zł!

Remontuj z myślą o energooszczędności

Ważnym kryterium przy wyborze nowych okien dachowych powinny być parametry energetyczne, choćby z uwagi na ceny energii. Trzyszybowe okna dachowe VELUX zamontowane z systemem ciepłego montażu ograniczają straty ciepła, chronią przed powstawaniem mostków termicznych oraz stanowią barierę przed wiatrem i zimnym powietrzem.  Lepsza izolacja pomieszczeń wpływa także na zmniejszenie rachunków za energię, ponieważ nie trzeba tak mocno ogrzewać pomieszczeń zimą. Latem zaś okna te zapobiegają przegrzewaniu wnętrza. Aby dodatkowo zwiększyć komfort na poddaszu, możesz wybrać nowe 3-szybowe okna dachowe z linii Standard Plus, które zapewniają lepszą izolację akustyczną, czyli tłumienie dźwięków dobiegających z zewnątrz. Wyposażone są także w powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej, która ułatwia utrzymanie jej w czystości, zapewniając niczym nieograniczone widoki.

Co istotne - wszystkie okna dachowe VELUX z pakietem 3-szybowym spełniają wymagania programu Czyste Powietrze.

 

Postaw na okna dachowe VELUX
Postaw na okna dachowe VELUX
VELUX

Nie zapomnij o przesłonach

Zapewnij sobie maksymalną wygodę i wyposaż swoje nowe okna dachowe w rolety wewnętrzne i przesłony zewnętrzne. Różnego rodzaju rolety i markizy pełnią na poddaszu wiele bardzo ważnych funkcji. Pozwalają kontrolować światło, uzyskać całkowite zaciemnienie, chronią przed przegrzewaniem, a zimą dodatkowo izolują przed zimnem.

Markizy zewnętrzne MHL, które możesz mieć teraz za 1 zł, blokują, aż do 78% ciepła w pomieszczeniu, zatrzymują promienie słoneczne jeszcze zanim dotrą one do szyby okiennej, przez co wnętrze się nie nagrzewa. Dzięki wytrzymałej i przezroczystej tkaninie siatkowej zapewniają dostęp do dziennego światła i nie zasłaniają widoku na zewnątrz.

Sprytne dodawanie okien

Dawniej w pokoju na poddaszu zwykle znajdowało się jedno okno dachowe. Obecnie spędzamy 90 proc. czasu w pomieszczeniach. Coraz częściej szukamy kontaktu z otoczeniem stosując wiele przeszkleń. Funkcjonowanie w pomieszczeniach bez wystarczającej ilości światła dziennego i świeżego powietrza może być szkodliwe dla naszego zdrowia i samopoczucia oraz negatywnie wpływać na zdolności uczenia się.

Dlatego chcąc zyskać jasne, przestronne i pełne świeżego powietrza wnętrze, przy okazji wymiany warto rozważyć montaż większej liczby okien i zamontować je w zestawach, czyli kilku okien obok siebie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko lepiej doświetlimy pokój i zaprosimy naturę do swojego wnętrza, ale też zadbamy o zdrowie i dobre samopoczucie.

Postaw na okna dachowe VELUX
Postaw na okna dachowe VELUX
VELUX

Wsparcie w procesie wymiany okien dachowych

Aby wesprzeć klientów w procesie wymiany okien i sprawnie przeprowadzić ich przez ten proces, firma VELUX wprowadziła program "renoVator". Wystarczy wypełnić formularz on-line na stronie https://www.velux.pl/renovator i poczekać na kontakt przedstawiciela VELUX. Eksperci pomogą w dobrze odpowiedniego typu okna dachowego, a także rolet, które dodatkowo podniosą komfort na poddaszu. Wskażą również hurtownię w okolicy, w której będzie można uzyskać wsparcie w całym procesie wymiany okien: od wyceny po profesjonalny montaż.

Advertisement
    Więcej o:

Skomentuj:

Czas na metamorfozę poddasza – postaw na okna dachowe VELUX