Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dekoral Perfect – silnie kryjąca farba, która pokryje każdy kolor

AZ

Zmiana koloru ścian to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli decydujemy się na przemalowanie ciemnej ściany na biało. W takiej sytuacji zadowalający efekt osiągniemy dzięki zastosowaniu silnie kryjącej farby, która pokryje każdy kolor.

Dekoral Perfect – silnie kryjąca farba, która pokryje każdy kolor
Dekoral Perfect – silnie kryjąca farba, która pokryje każdy kolor
Decora

Przemalowanie ciemnej ściany na jasny kolor 

Białe ściany od lat cieszą się w Polsce dużą popularnością. Nie ma w tym nic zaskakującego, delikatne barwy wprowadzają do pomieszczenia więcej światła oraz optycznie je powiększają, a skandynawskie inspiracje wnętrzarskie nie wychodzą z mody. Niestety, przemalowanie ciemnych powierzchni bywa problematyczne. Często wiąże się z nakładaniem wielu warstw farby, co jest czasochłonne i sporo kosztuje. Z pomocą przychodzą nowoczesne farby o silnym kryciu, takie jak Dekoral Perfect. Ta śnieżnobiała, lateksowa farba zapewnia najwyższą siłę krycia (zgodnie z europejską normą, 1 klasa krycia), łatwo się rozprowadza, a matowy efekt wykończenia optycznie maskuje niedoskonałości powierzchni.   

Malowanie ciemnych ścian – od czego zacząć? 

Jeżeli zdecydowałeś się na diametralną zmianę kolorystyki wnętrza, powinieneś się do tego odpowiednio przygotować. Sięgając po wysokiej jakości produkt bez problemu zamalujesz nawet najintensywniejsze kolory i przez kolejne lata będziesz mógł cieszyć się nowymi barwami mieszkania. Pierwszym krokiem jest dokładna ocena stanu starej powłoki. Jeżeli na jej powierzchni znajdują się liczne spękania, a farba odpryskuje – konieczne będzie usunięcie starej powłoki przed nałożeniem nowej farby. Jeżeli jednak obecna powłoka znajduje się w dobrym stanie, wystarczy, że dokładnie oczyścisz ją z pyłu (a najlepiej umyjesz) i możesz rozpocząć malowanie farbą Dekoral Perfect. 

Jak wybrać idealnie kryjącą, białą farbę? 

Jeżeli nie jest to Twoje pierwsze malowanie ścian, na pewno wiesz, że farba idealna powinna nie tylko doskonale kryć, ale wyróżniać się wydajnością i łatwością aplikacji. Wszystkie te czynniki mają wpływ na komfort malowania oraz pozwalają uzyskać oczekiwany efekt. Jeśli szukasz farby, która skutecznie pokryje stary, nawet najintensywniejszy kolor, doskonałym wyborem będzie Dekoral Perfect. To nowoczesna, lateksowa farba o najwyższej sile krycia. Gwarantuje szybkie przeprowadzenie prac malarskich i świetnie sprawdza się podczas aplikacji wałkiem, a biel nie żółknie z upływem czasu. 

Dekoral Perfect – krycie pierwsza klasa

Zamalowanie kolorowej ściany tradycyjną białą farbą wymaga sporo cierpliwości. Czasem, aby pokryć intensywną barwę, którą wybraliśmy kilka lat temu, trzeba nałożyć trzy albo cztery warstwy farby, a i tak efekt nie jest do końca satysfakcjonujący. Z farbą Dekoral Perfect pokrycie kolorowej ściany to kwestia tylko dwóch warstw! Farba idealnie sprawdzi się także przy malowaniu sufitów, a dzięki matowej powłoce uzyskasz efekt białej tafli. Jedno opakowanie Dekoral Perfect o pojemności 10 litrów wystarczy na pomalowanie jedną warstwą nawet 140m² powierzchni. Emulsja została przebadana pod kątem hipoalergicznym, więc jest bezpieczna dla alergików.  

Dzięki nowoczesnym farbom, takim jak Dekoral Perfect, nie musisz już obawiać się, że przemalowanie kolorowych ścian będzie czasochłonne i kosztowne. Skoro już posiadasz odpowiednią wiedzę, nadszedł czas na spektakularną zmianę Twojego wnętrza!

Więcej rad na temat tego, jak prawidłowo nakładać farbę Dekoral Perfect, aby szybko i z doskonałym rezultatem przemalować kolorową ścianę na biało, znajdziesz w poniższym filmie. Dodatkowe zalecenia i liczne inspiracje czekają na www.dekoral.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dekoral Perfect – silnie kryjąca farba, która pokryje każdy kolor