Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Design oprawiony w ramę, czyli nowe kabiny prysznicowe walk-in od Radaway

Artykuł sponsorowany

Nowoczesna estetyka i komfort spotykają się w najnowszej serii kabin prysznicowych Modo F od Radaway. Modele walk-in wyróżniają się dekoracyjną ramą, która efektownie przełamuje minimalizm strefy prysznica. Zapewniają idealne warunki do codziennego relaksu oprawionego w subtelny design.

Kabina prysznicowa Modo F Gold II.
Kabina prysznicowa Modo F Gold II.
Radaway

Minimalizm z metalicznym akcentem

Ostatnie lata przyniosły znaczące przemiany w stylu minimalistycznym, który ewoluował od ascetycznych, białych aranżacji, przez flirt z betonowymi motywami i estetyką loftu, aż po obecne, ciepłe i przytulne podejście, które najbardziej lubimy w naszych domach, również w łazienkach. Stąd ogromna popularność stylów takich jak japandi, biophilic i mid-century, bogatych w motywy drewna, żyłkowanego marmuru czy detale w szczotkowanych metalicznych wykończeniach. Popularny, bardziej luksusowy charakter łazienek stał się również inspiracją dla nowego wariantu kabin walk-in Modo F. Modele dostępne są w różnorodnych, metalicznych wykończeniach dekoracyjnego profilu otaczającego pojedynczą taflę.

Rama w ulubionym kolorze

W Modo F minimalizm zyskuje dekoracyjny wymiar dzięki eleganckiej ramie, która otacza taflę szkła. Element podkreśla obecność strefy prysznica w łazience oraz dynamizuje aranżację wnętrza, dodając jej wizualnej głębi. Wpływa również na styl łazienki, szczególnie gdy dobierzemy do niego inne elementy wyposażenia, takie jak lampy, wieszaki czy uchwyty szafek. Kolor profilu kabiny może stać się motywem przewodnim wnętrza. Natomiast kształt ramy może być powtórzony na przykład w oprawionym w ramę lustrze, grafikach czy pamiątkowych zdjęciach.

7 kolorów do wyboru

Seria Modo F oferuje kabiny prysznicowe w siedmiu kolorach, umożliwiając łatwe dopasowanie do armatury i dodanie kolorystycznego akcentu w łazience.

Odpowiadając na coraz bardziej wyrafinowane oczekiwania klientów zapewniamy im szerokie możliwości spersonalizowania wymarzonej kabiny. Rama charakterystyczna dla serii Modo F może pojawić się np. w kolorze szczotkowanego złota, które kojarzy się z kobiecym stylem i glamour, matowej czerni typowej dla loftowych aranżacji, niklu przypominającym uniwersalną stal lub miedzi, która pasuje do estetyki retro czy mid-century

podkreśla Hanna Błaszak, ekspertka Radaway.

Przyjazny montaż

Montaż kabin z serii Modo F jest wyjątkowo komfortowy i praktyczny. Oferuje opcję instalacji za pomocą standardowego wspornika lub stabilizatora kątowego L, który pozwala na umiejscowienie kabiny obok okna czy bezkolizyjne korzystanie z sufitowej deszczownicy. Modo F to więcej niż tylko kabiny prysznicowe; to stylowa odpowiedź na potrzeby współczesnej łazienki, gdzie każdy detal ma znaczenie. Latem w serii pojawią się również parawany nawannowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.radaway.pl

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Design oprawiony w ramę, czyli nowe kabiny prysznicowe walk-in od Radaway