Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dom Marki Nowodvorski: Dni Świet(l)nych Inspiracji 15 – 18.03

materiał reklamowy

Przyjdź, zainspiruj się, znajdź rozwiązania dla siebie. Dom Marki Nowodvorski to więcej niż showroom ze świetlnymi inspiracjami – to rozmowy, spotkania z projektantami oraz jakość jako wartości sygnowane nazwiskiem założycieli marki.

Dom Marki Nowodvorski: Dni Świet(l)nych Inspiracji 15 – 18.03
Dom Marki Nowodvorski: Dni Świet(l)nych Inspiracji 15 – 18.03
Dom Marki Nowodvorski: Dni Świet(l)nych Inspiracji 15 – 18.03

Domy Marki Nowodvorski Lighting to kolejny etap na drodze rozwoju firmy. Jak mówi Olga Krywult, CEO i pomysłodawczyni projektu: 

- Nowodvorski Lighting to marka, której siła to nie tylko bogata oferta, ale przede wszystkim dbałość i moc relacji - to właśnie potrzeba rozwoju wzajemnych relacji stała się inspiracją do powstania Domów Marki.

Wychodzimy naprzeciw projektantom, którzy w rozmowach z nami przyznali, że cenne jest dla nich osobiste doświadczenie z produktem – możliwość potwierdzenia jakości czy pogłębienia wiedzy o tym, w jaki sposób wpisać oświetlenie w projektowe oczekiwania. Domy Marki to przestrzeń, która pozwala się zatrzymać, inspiruje i rzuca światło na nowe możliwości. To rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Przyjdź do nas, zostań i poczuj się jak w domu.

Uroczyste otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting odbędzie się 15 marca o godzinie 10.00, w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3.

W dniach od 15 do 17 marca zaplanowane są spotkania z Partnerami biznesowymi, natomiast 18 marca to dzień dedykowany klientom indywidualnym.

Poza prezentacją oferty, w tym tegorocznych nowości, skoncentrujemy się na szkoleniach produktowych oraz doradztwie projektowym i technicznym, którego udzielą nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale również obecni w tych dniach przedstawiciele Działu Rozwoju Produktu Nowodvorski Lighting - Design Lab. W sobotę przygotowaliśmy również dodatkową atrakcję - możliwość konsultacji projektu oświetlenia ze znaną z programów telewizyjnych projektantką wnętrz Martą Czerkies Home Designer.

dodaje Olga Krywult.

Spotkania i warsztaty, które będą miały miejsce podczas dni otwartych, zapoczątkują cykl planowanych przez markę wydarzeń branżowych.

Mamy nadzieję, że dla naszych Klientów będzie to wartościowe miejsce na mapie Warszawy i będą naszymi stałymi gośćmi. Poza inspirującymi rozmowami projektanci będą mogli otrzymać też katalogi, wzorniki czy złożyć zamówienie z możliwością odbioru produktów w terminie dostosowanym do momentu instalacji oświetlenia.

dodaje Olga Krywult.

To już drugi Dom Marki Nowodvorski Lighting. Pierwszy został otwarty pod koniec 2022 roku w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 161.

Program wydarzenia, jak również formularz umożliwiający zapisy na szkolenia znajdują się pod linkiem www.nowodvorski.com/harmonogram-open-days-w-domu-marki-nowodvorski.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dom Marki Nowodvorski: Dni Świet(l)nych Inspiracji 15 – 18.03