Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dom pełen blasku – kolekcja POLARIS od Nowodvorski Lighting

AS

Elegancka kolekcja POLARIS od Nowodvorski Lighting to dowód na to, że można efektownie i szybko odmienić przestrzeń mieszkalną, podkreślając jej wyjątkowy charakter. Metalizowane, kuliste klosze pięknie odbijają światło, tworząc przytulny klimat i wprowadzając do wnętrza stylowy blask.

Dom pełen blasku – kolekcja POLARIS od Nowodvorski Lighting
Dom pełen blasku – kolekcja POLARIS od Nowodvorski Lighting
Nowodvorski Lighting

W domach i mieszkaniach oświetlenie spełnia wiele funkcji. Podstawowym zadaniem lamp jest dostarczanie odpowiedniej ilości światła oraz poprawa widoczności wewnątrz pomieszczeń. Równie ważny jest także aspekt estetyczny – piękne klosze oraz zaprojektowana w przemyślany sposób forma przykuwają uwagę, stanowiąc oryginalny element dekoracyjny Stylowy design lamp Nowodvorski Lighting wprowadza do wnętrz atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i regeneracji.

Kolekcja POLARIS to unikalne i oryginalne lampy, wykonane ze szkła metalizowanego oraz stali lakierowanej. Klosze mają kulisty kształt, a ich błyszcząca powierzchnia zewnętrzna pięknie odbija światło, rozjaśniając wnętrze. Tworzy to bardzo elegancki i stylowy efekt, doskonale wpisujący się w estetykę zarówno stylu glamour, jak i nowoczesnego.

Metalizowany klosz w kształcie kuli ma niewielkie rozmiary – jego średnica wynosi tylko 25 cm – i występuje w czterech wersjach kolorystycznych. POLARIS CHROME ma jasną, srebrną barwę, a POLARIS SMOKED to ciemniejszy odcień srebrny połączony z efektem przydymionego szkła. Równie interesującymi propozycjami są POLARIS COPPER – klosz w kolorze miedzianym – oraz POLARIS GOLD, utrzymany w kolorystyce klasycznego złota. Poszczególne modele zostały zaprojektowane w ten sposób, by tworzyły spójną całość, a każda z lamp wyposażona jest w przewód o długości 150 cm. To sprawia, że lampy POLARIS bardzo efektownie prezentują się zaaranżowane obok siebie – na przykład nad stołem w jadalni czy w salonie lub w sypialni nad szafkami nocnymi.

Kolekcja POLARIS od Nowodvorski Lighting to doskonałe połączenie funkcjonalnego oświetlenia  z minimalistycznym, stylowym designem.

Kolekcja POLARIS to propozycja stylowego oświetlenia wysokich pomieszczeń. Długi przewód oraz oryginalne klosze, sprawiają, że lampy POLARIS wpiszą się w aranżacje zarówno mieszkania w kamienicy jak i przestronnego apartamentu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dom pełen blasku – kolekcja POLARIS od Nowodvorski Lighting