Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

„Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz” - 24-25 marca w Domotece

mat. prasowe

Domoteka po raz kolejny organizuje popularne wśród klientów wydarzenie, które obejmuje wykłady, warsztaty, wystawy oraz konsultacje projektowe i zakupowe. Podczas tegorocznej edycji eksperci zajmujący się projektowaniem wnętrz i designem będą omawiać tematy takie jak aranżacja kuchni i łazienek, trendy w modnych wnętrzach loftowych oraz prezentować niezwykły świat tkactwa. Ponadto, będzie można zobaczyć wnętrza luksusowych aut i jachtów.

„Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz” - 24-25 marca w Domotece
„Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz” - 24-25 marca w Domotece
mat. prasowe

Celem Domoteki nie jest tylko zapewnienie wyjątkowej oferty wyposażenia wnętrz, ale także zapewnienie swoim klientom profesjonalnego doradztwa i inspiracji. Urządzanie wnętrz jest trudnym zadaniem, nawet jeśli posiadamy piękne i wysokiej jakości meble oraz unikalne dodatki. Jest to szczególnie wymagające, gdy aranżujemy swoje pierwsze mieszkanie lub dom i brakuje nam doświadczenia w tym obszarze, lub gdy czujemy się niepewnie bez fachowej pomocy. Domoteka proponuje ułatwienie tego zadania swoim klientom poprzez zapewnienie wsparcia w postaci porad i inspiracji.

Domodesign to wydarzenie, które wpisało się juź na stałe do kalendarza Domoteki. A marzec – miesiąc, gdy tradycyjnie juź zaczynamy myśleć o remontach czy zmianach aranźacji w naszych wnętrzach - to idealny moment na wiosenną edycję. Nasi klienci bardzo polubili ten format i chętnie biorą udział w warsztatach, prezentacjach, wykładach czy korzystają z porad naszych ekspertów. My zaś staramy się zainspirować wszystkich miłośników designu oraz pięknie urządzonych wnętrz i zebrać grono wyjątkowych specja- listów, którzy będą się dzielić swoją wiedzą.

mówi Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

W piątek ( 24 marca) i w sobotę ( 25 marca) czeka na odwiedzających Domotekę wiele wyjątkowych atrakcji i przydatnej wiedzy. Otwarte wykłady, wystawy, warsztaty oraz konsultacje obejmą szerokie spektrum tematów związanych z wyposażeniem domu, designem i projektowaniem wnętrz. Architektka pani Alina Badora opowie o tym, jak zaprojektować łazienkę, w której każdy dzień rozpoczniemy z uśmiechem. Znajdzie się także coś dla tych, którzy stoją przed jednym z najtrudniejszych wnętrzarskich wyzwań –  urządzeniem kuchni. Fanów stylu loftowego zaciekawi na pewno wykład jednego z naj- bardziej cenionych polskich projektantów wnętrz, prof. Jana Sikory. Projektant, który ma na koncie dużo realizacji w stylu loft, z pewnością podzieli się wieloma inspiracjami, jak i radami praktyka. A tych, którzy marzą o renowacji zabytkowego domu czy mieszkania zainteresuje wykład dotyczący rewitalizacji gdańskiego Dworu Uphagena – zabytkowej posiadłości zamienionej w hotel.

Fani motoryzacji i sportów wodnych będą mogli podziwiać swoje ulubione wnętrza – wnętrza nowoczesnych aut i luksusowych jachtów. Będzie też można obejrzeć wystawę artystycznych kilimów polskiej marki Splot i dowiedzieć się od jej twórcy, Przemysła- wa Cepaka, jak powstają te wyjątkowe tkackie dzieła. Kreatywni będą mogli nauczyć się czegoś nowego na warsztatach projektowania w darmowym programie pCon.planner i stworzyć wymarzoną aranżację stołu wielkanocnego pod okiem Marty „Zoyki” Michalik, fotografki, dekoratorki, reżyserki sesji produktowych i kulinarnych. W programie wiosennej edycji Domodesign nie zabraknie też oczywiście projektowych i zakupowych konsultacji. Porady architektów i projektantów w Domotece, podobnie jak wstęp na wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Natomiast na warsztaty i konsultacje obowiązują wcześniejsze zapisy.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie www.domoteka.pl/domodesign.

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka
Ul. Malborska 41, Warszawa

  • 24 marca, piątek, 16.00-21.00
  • 25 marca, sobota, 10.00-21.00

Wstęp bezpłatny.

    Więcej o:

Skomentuj:

„Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz” - 24-25 marca w Domotece