Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Drewniana mapa świata - idealny pomysł na prezent i nie tylko!

Mat. partnera

Oryginalny, pomysłowy, na pewno udany - takie określenia najlepiej pasują do drewnianej mapy świata, która zostanie zakupiona bliskiej osobie na prezent. Jest ku temu kilka powodów, o których dowiesz się z tego artykułu. Będzie to świetna możliwość do nauki dla dziecka, doskonały zakup dla podróżnika, a nawet wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju dekoracja salonu, pokoju, czy sypialni!

Drewniana mapa świata
Drewniana mapa świata
Fot. mat. www.sikorka.net
  1. Drewniana mapa świata - z czego jest wykonana?
  2. Wymiary drewnianej mapy świata
  3. Mapa świata lub Polski na ścianę - dlaczego to dobry pomysł na prezent?

Jeśli chcesz sprawić oryginalny, a zarazem praktyczny prezent bliskiej osobie, postaw na tą możliwość. Drewniana mapa świata może bowiem pełnić funkcję dekoracyjną, informacyjną, a także edukacyjną! Trzy w jednym w naprawdę dobrej cenie. Przy tym z wysokiej jakości materiału, ale o tym za chwilę. Warto także podkreślić, że mapy 3D na ścianę dostępne są również w wersji Europa i Polska. 

Drewniana mapa świata - z czego jest wykonana?

Materiałem, z jakiego drewniana mapa świata powstała jest sklejka olejowana o grubości 6 lub 12 milimetrów. Materiał ten nie tylko jest bardzo solidnym wyborem, który po zamontowaniu na ścianie przetrwa lata. To także wybór bezpieczny i naturalny. Samo jej wykonanie zasługuje również na pozytywną ocenę. Na mapie świata, Europy, czy Polski widać wszelkie detale, na przykład granice kontynentów, państw, czy województw. To jeden z dodatków, który wraz z mapą można zakupić. Oprócz granic drewniana mapa Europy, czy Świata może być wyposażony w jeszcze jeden dodatek, jakim są nazwy krajów. Drewniane mapy możesz kupić na przykład na stronie https://www.sikorka.net/.

Wymiary drewnianej mapy świata

Dekoracja na ścianę, jaką niewątpliwie jest drewniana mapa świata jest dostępna w kilku rozmiarach, dokładnie w sześciu. W przypadku mapy Polski tych wymiarów jest cztery. Weźmiemy jednak wymiary mapy świata, o której jest ten artykuł. Do Twojej dyspozycji jest wymiar 100x50 centymetrów i to najmniejsza możliwość. Nie brakuje jednak sporo większych, a ta największa to 250x125 centymetrów. Najlepiej dobrać rozmiar mapy do wielkości pomieszczenia. Kiedy jest ono dość niewielkie, nie ma sensu kupować największej mapy, mogłoby to źle wyglądać, a przecież mapa ma być także dekoracją. Warto tutaj dodać, że drewniane mapy dostępne są w kilku kolorach. Sklejka może być nieco jaśniejsza, albo ciemniejsza. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i ogólnego wystroju pomieszczenia, w którym dana mapa zawiśnie.

Mapa świata lub Polski na ścianę - dlaczego to dobry pomysł na prezent?

Przechodzimy do sedna tego artykułu. W końcu dowiesz się, dlaczego drewniana mapa Europy, Świata lub Polski to dobry pomysł na prezent dla odpowiednich grup osób. Pierwszą z nich są dzieci. Dla najmłodszych taka mapa będzie służyć nie tylko jako dekoracja, ale przede wszystkim możliwość edukowania się z wiedzy geograficznej. Kiedy zdecydujesz się wybrać mapę 3D na ścianę do pokoju dziecka, mimowolnie będzie na nią zerkać i powoli zapamiętywać nazwy krajów na poszczególnych kontynentach, czy województw w naszym kraju. Kolejną możliwością jest zakup drewnianej mapy świata dla podróżnika. Szczególnie wraz z pinezkami drewnianymi, którymi może zaznaczać miejsca, w których już był. Z pewnością drewniana mapa Polski, czy Europy, a już na pewno świata będzie stanowić miły, oryginalny i ponadczasowy dodatek do wystroju danego wnętrza. Sprawdzi się w salonie, jadalni, ale i sypialni, czy jak już wspominaliśmy pokoju dziecka. Jak sam widzisz, to świetny wybór na prezent dla bliskich i dla siebie!

    Więcej o:

Skomentuj:

Drewniana mapa świata - idealny pomysł na prezent i nie tylko!