Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Drzwi w naturalnych odcieniach – czy nadal są modne?

AS

Światowa architektura zwraca się ku naturalnym akcentom we wnętrzu. Trend na motyw surowego drewna pojawia się także na najmodniejszych projektach drzwi. Pytanie, jak dobrać modne wzory drzwi inspirowane naturą?

Drzwi Etiuda Lux A03, kolor jasny dąb
Drzwi Etiuda Lux A03, kolor jasny dąb
POL-SKONE

Gorący trend w architekturze – czas na naturalne akcenty

Motyw drewna to jedna z kluczowych tendencji sezonu. W architekturze w najmodniejszych wnętrzach odnotowujemy mocny powrót do naturalnych detali. POL-SKONE od ponad 30 lat tworzy drzwi z myślą o wymagających aranżacjach. W ofercie marki pojawiły się ciekawe nowości z motywem drewna, idealnie wpisujące się w designerskie nurty nawiązujące do przyrody. Nowoczesne rozwiązania i szeroka kolorystyka oferty POL-SKONE ułatwi wybór pasujących do mieszkania skrzydeł.

Espina W01 kolor dąb europejski 334 DIN
Drzwi Espina W01, kolor dąb europejski 334
POL-SKONE

Drewno od POL-SKONE w nowoczesnej odsłonie – stylowa ESPINA

Unikalna kolekcja ESPINA POL-SKONE wyznacza wzornicze trendy stolarki drzwiowej. Wytworną linię pokrywają naturalne okleiny, skrzydła można wybrać w kolorach: dębu europejskiego, ciemnego orzecha, jasnego orzecha. Wyszukane ułożenie fornirów w tzw. jodełkę (symetryczną lub asymetryczną) dopasuje się do stylu gustownych przestrzeni. Skrzydła ESPINA występują w wersji pełnej lub szklonej (białej oraz czarnej).

MONA kolor dąb delano
Drzwi MONA, kolor dąb delano 243
POL-SKONE

Drewno dla wyjątkowych przestrzeni – naturalna MONA

Kolejna propozycja od POL-SKONE to kolekcja MONA. Ten nieszablonowy projekt skrzydeł wpisuje się także w trend inspiracji naturą. Wzór charakteryzuje połączenie poziomych i pionowych usłojeń z czarnym panelem lub szybą. Zestawienie usłojeń poziomych i pionowych nadaje wysmakowanego charakteru drzwiom. MONA dostępna jest w wersji z czarnym panelem lub czarną szybą. Kolorystyka linii ociepli pomieszczenia, a dzięki czarnym akcentom wniesie nowoczesność do wystroju.

Drzwi Etiuda Lux A03, kolor jasny dąb
Drzwi Etiuda Lux A03, kolor jasny dąb
POL-SKONE

Najmodniejsza naturalna kolorystyka

W bogatej ofercie kolorystyki POL-SKONE pojawiają się najmodniejsze odcienie: dębu, jesionu, orzecha. Piękne drewniane tonacje zarówno ciepłe, jak i zimne obecne są w powierzchniach: ECO TOP, SILKSTONE, LAMISTONE, LAMINOWANYCH i FORNIROWANYCH. W  tym roku szczególną uwagę przyciąga nowość dąb delano, powiew leśnej świeżości, tak modnej we współczesnym wzornictwie. Motywy drewna z lekką szarością idealnie wpiszą się w architektoniczne kierunki wystroju.

Modne systemy dla drewnianych skrzydeł

Unikalny system przesuwny naścienny MOVI z oferty POL-SKONE idealnie podkreśli skrzydła drzwiowe w różnorodnych tonach drewna. Mechanizm bez widocznych elementów prowadnic sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle lekko i nowocześnie. Wyjątkowe rozwiązanie MOVI mocno wyróżnia się na tle standardowych systemów przesuwnych.

System przesuwny naścienny Movi, skrzydło MOVI kolor dąb delano 243
System przesuwny naścienny Movi, skrzydło MOVI kolor dąb delano 243
POL-SKONE
    Więcej o:

Skomentuj:

Drzwi w naturalnych odcieniach – czy nadal są modne?