Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ekologiczne sprzątanie: korzyści dla zdrowia i środowiska

sponsorowany

Stosowanie ekologicznych środków czyszczących oraz metod sprzątania przynosi wiele korzyści nie tylko dla naszego zdrowia, ale również dla środowiska. Wypróbuj przełomową technologię mycia z użyciem probiotyków - nowa linia YOPE Probiotics pomoże ci w bezpieczny i komfortowy sposób zaprowadzić w mieszkaniu idealny porządek.

Ekologiczne sprzątanie: korzyści dla zdrowia i środowiska
Ekologiczne sprzątanie: korzyści dla zdrowia i środowiska
Yope

Czysty dom to inwestycja w zdrowie

Nie dostrzegamy ich gołym okiem, tymczasem stanowią dla nas prawdziwe zagrożenie. Bakterie, bo o nich mowa, są niemal wszędzie - szczególnie w miejscach, w których czystość pozostawia wiele do życzenia. Ten niewidzialny wróg "czyha" na nas, powodując pogorszenie samopoczucia i różnego rodzaju dolegliwości, a nierzadko nawet poważne choroby. Tymczasem istnieje prosty sposób, aby się go pozbyć - a razem z nim potencjalnych problemów. 

Dbając o czystość w naszych czterech kątach niszczymy środowisko, w którym mogłyby się rozwijać patogenne bakterie. Jednak stosując tradycyjne metody, narażamy siebie i swoich bliskich na kontakt ze szkodliwymi związkami chemicznymi, które nie pozostają bez wpływu na zdrowie. Na przestrzeni wielu lat powszechnie stosowanym środkiem do dezynfekcji powierzchni był chlor, którego drażniących właściwości wielu użytkowników niestety doświadczyło. Ponadto badania dowiodły, że w tak wyjałowionych miejscach z czasem powstaje o 75 proc. więcej chorobotwórczych bakterii. Stąd potrzeba stworzenia preparatów, które byłyby nie zarówno bezpieczne w użytkowaniu, jak i skuteczne w działaniu. 

Bezpieczne i ekologiczne środki czyszczące

Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest linia YOPE Probiotics. To wyjątkowa propozycja środków czyszczących, które w aż 97 proc. opierają się na składnikach pochodzenia naturalnego. Co ciekawe, w ich składzie znajdziemy tak zwaną zielona chemię, czyli kwasek cytrynowy czy sodę oczyszczoną, które w milionach domów na całym świecie są z powodzeniem stosowane do czyszczenia - tyle, że w swojej podstawowej formie. Dlaczego zatem warto postawić na YOPE Probiotics? Seria zawiera prawdziwą tajną broń -  organizmy mikrobiologiczne w postaci szczepów bakterii Lactobacillus, czyli pałeczek kwasu mlekowego.

Lactobacillus to bakterie niepatogenne - w naturalnym środowisku ich zadaniem jest przetwarzanie odpadów. Dokładnie tę samą rolę odgrywają w środkach do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni domu od YOPE. Nie dopuszczają do namnażania się chorobotwórczych bakterii, ponieważ likwidują warunki do rozwoju niepożądanych mikrobów. 

Seria YOPE Probiotics to trzy nowoczesne produkty, które zapewniają bezpieczne i ekologiczne sprzątanie. 

Nowa linia YOPE Probiotics

Poznajmy bliżej wyjątkowe produkty YOPE Probiotics:

  • Probiotyczny płyn do mycia kuchni 

Efektywnie i bez konieczności szorowania dezynfekuje oraz usuwa brudy i naloty ze wszystkich zmywalnych powierzchni kuchennych, takich jak szafki, blaty czy nawet wnętrze piekarnika. Wnikając w nawet najmniejsze szczeliny, skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy i likwiduje chorobotwórcze patogeny. Produkt dostępny w pojemnej butelce wyposażonej w spryskiwacz, co ułatwia rozprowadzanie płynu. Objętość 500 ml/19,99 zł.

  • Probiotyczny płyn do mycia kabin prysznicowych

Skutecznie usuwa brud z płytek ceramicznych, fug, brodzików oraz armatury. Dodatkowo, ogranicza pojawianie się pleśni na ścianach i w wilgotnych obszarach, co pomaga zmniejszyć ryzyko alergii skórnych u użytkowników. Produkt dostępny w pojemnej butelce wyposażonej w spryskiwacz, co ułatwia rozprowadzanie płynu. Objętość 500 ml/19,99 zł.

Probiotyczny płyn do mycia kuchni / Probiotyczny płyn do mycia kabin prysznicowych/pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń
Probiotyczny płyn do mycia kuchni / Probiotyczny płyn do mycia kabin prysznicowych/pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń
Fot. Yope
Probiotyczny płyn do mycia kabin prysznicowych
Probiotyczny płyn do mycia kabin prysznicowych
Fot. Yope
  • Probiotyczna pasta czyszcząca

Ta uniwersalna pasta czyszcząca jest przeznaczona do wszystkich rodzajów powierzchni, zarówno tych w kuchni, łazience, jak i na balkonie czy w pomieszczeniu gospodarczym. Jest skutecznym środkiem do gruntownego oczyszczania ścian, armatury i płytek, pozostawiając ich powierzchnię w nienaruszonym stanie. Słoiczek 200 ml/13,99 zł. 

Probiotyczna pasta czyszcząca
Probiotyczna pasta czyszcząca
Fot. Yope
Probiotyczna pasta czyszcząca
Probiotyczna pasta czyszcząca
Fot. Yope

Dlaczego warto postawić na produkty biodegradowalne?

Produkty pochodzące z linii YOPE Probiotics nie tylko są nietoksyczne oraz bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego, ale również biodegradowalne. Co to oznacza?

Termin ten odnosi się do materiału, który rozkłada się i przekształca w naturalne substancje w sposób nieszkodliwy dla środowiska na skutek działania bakterii i grzybów. Gdy produkt jest biodegradowalny, może być rozkładany biologicznie w stosunkowo krótkim czasie (zazwyczaj w ciągu kilku miesięcy do kilku lat) w porównaniu z niebiodegradowalnymi substancjami, które pozostają w środowisku przez bardzo długi czas, powodując zanieczyszczenie. Linia YOPE Probiotics wspiera zatem ekologiczną postawę, tak cenną i ważną dla przyszłości planety.

Produkty YOPE Probiotics znajdziesz w drogeriach Super Pharm, Rossmann oraz na yope.me

Skomentuj:

Ekologiczne sprzątanie: korzyści dla zdrowia i środowiska