Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Energooszczędne pralki - ranking modeli o najniższym zużyciu energii

Artykuł sponsorowany

Kupujesz wyposażenie do nowego domu? Planujesz remont mieszkania i zastanawiasz się, które sprzęty warto wybrać? Jednym z najważniejszych urządzeń AGD pozostaje pralka. Ciągle rosnące rachunki za prąd sprawiają, że coraz chętniej sięgamy po energooszczędne modele. W dzisiejszym artykule podpowiemy, które z nich warto mieć w swoim domu.

Energooszczędne pralki - ranking modeli o najniższym zużyciu energii
Energooszczędne pralki - ranking modeli o najniższym zużyciu energii
Mediaexpert

Pralka ELECTROLUX MEW7F149BP SteamCare

Ranking pralek otwiera energooszczędny model firmy Electrolux SteamCare. Jedną z największych zalet urządzenia jest możliwość szybkiego odświeżenia odzieży za pomocą pary wodnej. W ten sposób możesz zrezygnować z uruchamiania pełnego cyklu, który często okazuje się niepotrzebny. Zmniejszysz tym samym zużycie wody i prądu, przedłużając jednocześnie żywotność odzieży. System pary wodnej wykorzystywany jest także pod koniec każdego programu. Odpowiada wtedy za zmiękczenie włókien oraz zmniejszenie ilości zagnieceń.

Pralka HISENSE Seria 5S

W codziennym życiu doskonale sprawdzi się również energooszczędna pralka Hisense 5S. Model wyposażony jest w szereg udogodnień, które znacznie podnoszą komfort codziennego stosowania. Jedną z największych zalet jest inteligentny kreator programów Smart Wizard, który pomaga dobrać najlepszy tryb pracy urządzenia w oparciu o rodzaj i ilość wkładu. Program jest jednocześnie zoptymalizowany pod kątem zużycia wody i energii. Swoje oszczędności możesz dodatkowo monitorować w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Pralka BEKO B3WFU58415WSPBS

Technologię pary wodnej w swoim urządzeniu wykorzystuje także firma Beko. Steam Cure pozwala na wykorzystanie pary wodnej zarówno na początku, jak i pod koniec programu. Para wodna ułatwia usuwanie silniejszych zabrudzeń oraz zmniejsza ilość zagnieceń odzieży. Model został wyposażony dodatkowo w silnik inwerterowy PROSMART, który wyróżnia się nadzwyczajnie wysoką wydajnością, stanowiąc bezpośrednie źródło oszczędności. Silnik charakteryzuje się długą żywotnością, co pozwala na wieloletnie użytkowanie urządzenia bez konieczności naprawy.

Pralka SAMSUNG BESPOKE WW11BB744DGB EcoBubble

W naszym rankingu nie może zabraknąć również pralki Samsung Bespoke, która pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji przy jednoczesnym zwiększeniu pojemności bębna. Na uwagę zasługuje technologia EcoBubble, która zapewnia skuteczność czyszczenia także w niskich temperaturach. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet 70% energii elektrycznej. Co więcej, pranie w niskich temperaturach chroni odzież, przedłużając jej żywotność.

Pralka AEG LFR73944OP

Pralka AEG to doskonały wybór dla osób troszczących się o środowisko naturalne. Linia produktowa Ruby nie tylko pozwala na znaczne ograniczenie zużycia prądu, ale także wykorzystuje cztery razy więcej materiałów z recyklingu w porównaniu z poprzednimi modelami. Urządzenie wyposażone jest w szereg udogodnień, wśród których możemy wymienić szufladę z dozownikiem na kapsułki, technologię pary wodnej oraz automatyczne dopasowanie programu do wsadu.

Pralka GRUNDIG GW5P58415WBPB

Model Grundig wyposażony został w specjalny program Eco, który pozwala na redukcję zużycia zasobów. Stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań. Pozwala na zastosowanie optymalnych parametrów prania, przyczyniając się do zmniejszenia zużycia wody i energii elektrycznej.

    Więcej o:

Skomentuj:

Energooszczędne pralki - ranking modeli o najniższym zużyciu energii