Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Energooszczędne rozwiązania w domu - nowoczesne pralki i zmywarki

AS/materiał reklamowy

Rozwój technologii ma na celu przede wszystkim podnoszenie naszego komfortu w codziennej pracy i życiu. Nowoczesne urządzenia domowe oferują coraz więcej funkcji, które pozwalają oszczędzać czas, a każdy domowy obowiązek czynią przyjemniejszym i bardziej efektywnym. Jakie to funkcje? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie zmywarek i pralek? Poznaj urządzenia, które wyróżniają się efektywnością energetyczną i funkcjami umożliwiającymi oszczędzanie wodę i energii elektrycznej.

Pralka Sharp ES-NFH014CWA-PL
Pralka Sharp ES-NFH014CWA-PL
Vestfrost

Nowoczesne pralki na miarę potrzeb

Seria pralek Sharp ES-NFH (ES-NFH014CWA-PL, ES-NFH914CWA-PL, ES-NFH814CWA-PL, ES-NFH714CWA-PL) to urządzenia należące do najwyższej klasy energetycznej A. W ich produkcji wykorzystano szereg rozwiązań, które mają za zadanie poprawienie ich wydajności oraz komfortu w trakcie ich użytkowania. 

W pralkach wielu producentów najczęściej umieszcza się silnik klasyczny, zwany klatkowym, który generuje wysoki poziom hałasu. W urządzeniach ES-NFH014CWA-PL, ES-NFH914CWA-PL i ES-NFH814CWA-PL zastosowano silnik inwerterowy, dzięki któremu nie tylko pracują one cicho, ale i zużywają mniej energii w porównaniu do modeli z innymi silnikami (prądu stałego czy zmiennego). Producent gwarantuje wysoką sprawność pracy i zwiększoną trwałość silnika, oferując 10-letnią gwarancję na tę część.

Wymienione modele pralek zostały wyposażone w technologię EcoLogic, która umożliwia zmniejszenie zużycia wody. Na czym ona polega? Urządzenie posiada czujnik pozwalający na wykrycie stopnia zapełnienia bębna. W sytuacji, kiedy we wnętrzu znajdzie się połowa maksymalnego ładunku, zużycie energii zostanie automatycznie obniżone o 50 proc. Ponadto, pralka dostosuje też liczbę cykli oraz zużycie wody do mniejszej ilości prania. 

Funkcją, na którą również warto zwrócić uwagę w tych modelach pralek, jest DoubleJet - za sprawą podwójnych dysz woda i środek piorący są dostarczane bezpośrednio do wnętrza bębna.

Foam Protect to z kolei automatyczna redukcja piany (której poziom kontroluje specjalny czujnik), co powoduje zwiększenie efektywności prania. Unbalanced Control System jest systemem kontroli rozłożenia ładunku w bębnie. W przypadku nierównomiernie rozłożonego prania układ kontroli rozkłada obciążenia wewnątrz bębna i dostosowuje prędkość wirowania w celu optymalnej efektywności wirowania. 

W trosce o zdrowie i komfort alergików

Pralki Sharp ES-NFH014CWA-PL, ES-NFH914CWA-PL i ES-NFH814CWA-PL otrzymały certyfikat British Allergy Fundation (BAF), który poświadcza skuteczność programów antyalergicznych (AllergySmart) i stanowi rekomendację dla osób szukających urządzeń polepszających jakość życia. Produkty te uzyskały potwierdzenie skuteczności usuwania 7 rodzajów alergenów i 4 rodzajów bakterii – to jeden z najlepszych wyników na rynku urządzeń AGD.

Jeszcze większy komfort użytkowania na co dzień

Producent pralek Sharp ES-NFH014CWA-PL, ES-NFH914CWA-PL i ES-NFH814CWA-PL wyposażył urządzenia w szereg udogodnień mających na celu poprawienie naszej wygody podczas korzystania z nich. Należą do nich:

  • Failure Detection System - system wykrywania błędów; sygnał błędu migającego na przyciskach panelu sterowania informuje o awarii.
  • Overflow Protect - czujnik przepełnienia; wykrywa problem z zaopatrzeniem w wodę, co może skutkować przepełnieniem - w takiej sytuacji pompa odprowadzająca wodę jest automatycznie włączana. 
  • WaveCabinet - pofalowana obudowa zapewnia większą stabilność oraz niższy poziom wibracji i szumów.
Pralka Sharp ES-NFH014CWA-PL
Pralka Sharp ES-NFH014CWA-PL
Vestforst

Inteligentne zmywarki 

Coraz więcej osób nie wyobraża sobie kuchni bez zmywarki. To kolejne urządzenie, które zastępuje nas w codziennych pracach domowych, oszczędzając nasz czas - a nierzadko również wodę i prąd. Dlaczego warto postawić na model QW-NI54I44DX-DE marki Sharp?

To produkt wyposażony w zaawansowany silnik w technologii Inverter, ponadto zapewniający maksymalną higienę - specjalny program mycia w wysokich temperaturach umożliwia wyeliminowanie 99,9999 proc. wszystkich bakterii. Jego skuteczność była testowana i została zatwierdzona przez Międzynarodowy Niemiecki Instytut Testowy VDE. 

Jednocześnie zmywarka Sharp QW-NI54I44DX-DE jest wyjątkowo cicha - emituje szumy na poziomie zaledwie 39 dB(A). Inteligentny system sensorów (IntelliWash) mierzy poziom zabrudzenia i optymalizuje wydajność mycia. Opcja Express 50' w ciągu zaledwie 50 minut zapewni mycie naczyń na najwyższym poziomie czystości. A kiedy mamy mało czasu, z pomocą przyjdzie QuickWash, czyli funkcja superszybkiego zmywania (14 minut i 30 minut).

Zmywarka Sharp QW-NI54I44DX-DE usunie zabrudzenia również z najbardziej zanieczyszczonych patelni umieszczonych w dolnym koszu, jednocześnie chroniąc delikatne naczynia w koszu górnym (funkcja DualProWash). Po zakończonym cyklu funkcja AutoDoor powoduje automatyczne otwarcie drzwi zmywarki, co wspomaga proces suszenia naczyń, a przy okazji pozwala zaoszczędzić energię elektryczną - i pieniądze. Ten model został też wyposażone w technologię EcoWash przetwarzającą połowę wsadu, która pozwala zaoszczędzić czas, energię i pieniądze. 

Zmywarka Sharp QW-NI54I44DX-DE w zabudowie kuchennej - szuflada na sztućce, górny kosz, dolny kosz
Zmywarka Sharp QW-NI54I44DX-DE w zabudowie kuchennej - szuflada na sztućce, górny kosz, dolny kosz
Vestfrost
    Więcej o:

Skomentuj:

Energooszczędne rozwiązania w domu - nowoczesne pralki i zmywarki