Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Fotel modułowy Diablo V-Modular

mat. prasowe

Fotel biurowy V-Modular firmy Diablo Chairs to unikalne rozwiązanie w kategorii modeli premium, który rewolucjonizuje wygodę i design w środowisku pracy. Dzięki zaawansowanej konstrukcji modułowej zapewnia ergonomiczne wsparcie prawidłowej postawy oraz opcje dostosowania do indywidualnych preferencji.

Fotel modułowy Diablo V-Modular
Fotel modułowy Diablo V-Modular
diablochairs.com

Dobrze wyposażone miejsce pracy nie tylko wpływa na nasz komfort, ale także na efektywność. Zwykle spędzamy wiele godzin na siedzeniu, więc ważne jest, aby było ono wygodne i wspierało właściwą postawę podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Estetyka również ma znaczenie. Wszystkie te cechy łączy w sobie fotel V-Modular firmy Diablo Chairs.

Modułowy fotel biurowy

Diablo V-Modular posiada oryginalną bryłę o budowie modułowej.

To unikatowe rozwiązanie, niespotykane dotąd na rynku. Funkcja zdejmowania zagłówka umożliwia dostosowanie wysokości fotela do preferencji użytkownika, co przekłada się na komfort i ergonomię siedzenia. Dodatkową zaletą modułowego oparcia jest lepsza wentylacja i cyrkulacja powietrza w okolicy szyi i pleców, co jest ważne szczególnie latem, przy wyższych temperaturach.

informuje Mateusz Niżnik, Head of Product Development w Diablo Chairs.

Usunięcie zagłówka z fotela ma dodatkowy plus, polegający na zwiększeniu jego kompaktowości. Brak tej części wspomaga także utrzymanie prawidłowej postawy podczas długotrwałego siedzenia przy biurku. Co więcej, nowoczesny design ułatwia dostosowanie fotela do różnych czynności i sytuacji. Podczas pracy można zsunąć zagłówek, ale podczas odpoczynku warto go zamontować i skorzystać z wbudowanego mechanizmu Tilttech™ Smooth Motion, który pozwala na relaksujące kołysanie fotela.

Fotel modułowy Diablo V-Modular
Fotel modułowy Diablo V-Modular
diablochairs.com

Nietuzinkowe wzornictwo

Fotel V-Modular cechuje się nie tylko unikalną, modularną konstrukcją, ale również elegancją o klasycznym charakterze. Wykończenie z ekoskóry HDS™ sprawia, że jest niezwykle trwały. Ozdobne hafty i przeszycia nadają mu indywidualności, nie naruszając przy tym jego eleganckiego wyglądu. Dodatkowo, aluminiowe elementy pokryte wytrzymałą powłoką Elite Coating™ dodają mu subtelnej, stonowanej tonacji.

Nowa propozycja fotela marki Diablo Chairs to złączenie praktyczności z estetyką, co sprawia, że praca przy biurku staje się bardziej komfortowa i przyjemna. Fotel modułowy jest dostępny w trzech gustownych kolorach: Carbon Black, Sugar Brown oraz Shadow Gray, co czyni go niezbędnym elementem wyposażenia zarówno biura, jak i domowego gabinetu, podkreślając ich wyjątkowy styl.

Więcej informacji na temat foteli V-Modular na: diablochairs.com/fotele-ergonomiczne/diablo-v-modular.

Fotel modułowy Diablo V-Modular
Fotel modułowy Diablo V-Modular
diablochairs.com
    Więcej o:

Skomentuj:

Fotel modułowy Diablo V-Modular