Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Funkcjonalne szuflady GTV Axis Pro w Twoim domu

sponsorowany

Meble wyposażone w szuflady znajdziemy nie tylko w naszych domach, ale również w punktach użytku publicznego czy w biurach. Firma GTV stworzyła system szuflad Axis Pro o uniwersalnym zastosowaniu wyróżniający się estetycznym wykonaniem połączony z wysoką funkcjonalnością. To rozwiązanie do każdego typu pomieszczeń ze względu na szeroki wachlarz możliwości projektowania. Do wyboru mamy 4 wysokości szuflad oraz 6 długości prowadnic w zakresie od 300 do 550 mm. Wszystkie warianty dostępne są w dwóch kolorach: klasycznej bieli i eleganckim antracycie. Szuflady Axis Pro we wszystkich wariantach znajdziecie w sklepie internetowym www.meblownia.pl.

Szuflady GTV Axis Pro
Szuflady GTV Axis Pro
GTV

Wybór szuflad jest dość oczywisty. Zapewniają zdecydowanie lepszy dostęp do przechowywanych rzeczy niż tradycyjne szafki wyposażone w półki. Dlatego też szuflady Axis Pro warto wziąć pod uwagę szczególnie podczas projektowania kuchni pod wymiar lub zakupu już gotowych modułów. Wysoka jakość jaką otrzymamy stosując to rozwiązanie odwdzięczy nam się przy codziennych czynnościach. Jakby nie patrzeć to właśnie w kuchni spędzamy najwięcej czasu przygotowując posiłki, parząc kawę czy herbatę.

Dlaczego warto wybrać szuflady GTV Axis Pro?

Ze względu na wysoki komfort pracy i użytkowania. Zastosowane prowadnice zapewniają płynne otwieranie i zamykanie szuflady, które wzbogacone są o cichy domyk. To zaleta doceniana o każdej porze dnia, a już szczególnie w godzinach wieczornych. Szuflady Axis Pro pomieszczą do 40 kg produktów spożywczych czy akcesoriów kuchennych. Również w przypadku szerokich szuflad. Dzięki temu śmiało można przechowywać produkty sypkie w szklanych ciężkich słoikach. Duży udźwig szuflad przyda się w każdej kuchni.

Szuflady GTV Axis Pro
Szuflady GTV Axis Pro
GTV

Osobiście uwielbiam ten system za pełen wysuw prowadnic. To coś, czego brakowało w starych meblach. Szuflada całkowicie wysuwa się z szafki. Całą zawartość widać jak na dłoni. Wreszcie koniec z nurkowaniem w półkach. Czas na ład i porządek. Zastosowanie cienkich ścianek o grubości 14 mm sprawia, że szuflada w środku ma więcej miejsca do wykorzystania.

Szuflady wewnętrzne ukryte w Twoich meblach

Podstawową szufladę Axis Pro w połączeniu z odpowiednimi akcesoriami możemy użyć jako szufladę wewnętrzną. To rozwiązanie, które sprawdzi się w szafach z drzwiami przesuwnymi, garderobie oraz w szufladach z bardzo wysokim frontem, gdzie po otworzeniu głównej szuflady w środku znajdziemy drugą. Przestrzeń do przechowywania zostanie w pełni zagospodarowana.

Szuflady GTV Axis Pro
Szuflady GTV Axis Pro
GTV

Jeżeli marzy Ci się spiżarnia do przechowywania zapasów to za pomocą szuflad wewnętrznych można stworzyć zabudowę typu cargo nawet w niewielkiej kuchni. Bo kto powiedział, że spiżarnia to miejsce, na które możemy sobie pozwolić tylko w dużym domu?

www.meblownia.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Funkcjonalne szuflady GTV Axis Pro w Twoim domu