Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Galeria Wnętrz DOMAR edukuje – jak zaprojektować aranżację?

mat. prasowe

Planowanie aranżacji to często skomplikowane wyzwanie. Ogrom różnorodnych koncepcji może utrudnić proces projektowy, ponadto w natłoku informacji i inspiracji łatwo się zagubić. Dlatego szukamy wskazówek, które pomogą nam stworzyć unikalne wnętrza, spełniające nasze oczekiwania pod względem zarówno estetyki, jak i funkcjonalności. Gdzie można znaleźć tego rodzaju porady?

Galeria Wnętrz DOMAR edukuje – jak zaprojektować wnętrze?
Galeria Wnętrz DOMAR edukuje – jak zaprojektować wnętrze?
mat. prasowe

Poszukując inspiracji w aranżowaniu wnętrz, warto zaznajomić się z najnowszymi propozycjami edukacyjnymi oferowanymi przez wrocławską Galerię Wnętrz DOMAR, a wśród których znajdują się...

 „Hity i kity w projektowaniu” – porady architekta 

To przedsięwzięcie realizowane w ramach serii "Urządzamy bez Dramy". Sylwia Gulewicz-Wysocka, architektka z wrocławskiej Galerii Wnętrz DOMAR, omawia błędy i trudności występujące podczas planowania wnętrz, wyjaśniając jednocześnie łatwe sposoby ich unikania i prezentując odpowiednie rozwiązania.

Cykl „Hity i kity w projektowaniu” dostępny jest na kanale Galerii Wnętrz DOMAR na platformie YouTube. W najnowszym odcinku architektka opowiada o pięciu najczęstszych błędach popełnianych podczas projektowania kuchni - wyjaśnia też, jak ich uniknąć. 

„Sekretne życie mebli” 

W projektowaniu wnętrz ważnym aspektem jest wybór odpowiedniego wyposażenia. A z przedmiotami codziennego użytku wiążą się niesamowite historie – społeczne, kulturalne, a czasem nawet kryminalne.

Opowieści te stały się inspiracją dla kolejnego cyklu "Urządzamy bez Dramy", czyli „Sekretne życie mebli”. W ramach nowej serii Aldona Mioduszewska z wrocławskiej Galerii Wnętrz DOMAR przedstawia historie ze świata wzornictwa, odkrywając tajemnice pozornie prostych mebli. Pierwszy odcinek poświęcono klasykom okresu PRL-u. Aldona Mioduszewska podopowiada, jak stworzyć wnętrze w stylu vintage z wykorzystaniem współczesnych mebli, inspirowanych kultowymi wzorami i fasonami lat 50., 60. czy 70. Odcinki z tej serii dostępne są na platformie YouTube.

Wy pytacie, DOMAR odpowiada – Q&A na żywo

Warto odwiedzić profil Galerii Wnętrz DOMAR na Facebooku. Organizowane raz w miesiącu ankiety pozwolą zainteresowanym na wybór tematu oraz zadawanie pytań, które zostaną omówione w comiesięcznym Q&A na kanale YouTube. LIVE organizowany przez Galerię Wnętrz DOMAR pozwoli przede wszystkim na zgłębienie tajników wzornictwa.

W trakcie ostatniej transmisji Sylwia Gulewicz-Wysocka oraz Aldona Mioduszewska skupiły się na tematach kuchennych, opowiadając o współczesnych aranżacjach oraz popularnych i zaskakujących rozwiązaniach wnętrzarskich, dzięki którym stworzymy wymarzone przestrzenie. Prowadzące odpowiadały na zadane przez oglądających pytania, wyjaśniając projektowe niuanse.

Cykle edukacyjne Galerii Wnętrz DOMAR

Galeria Wnętrz DOMAR kontynuuje też swoje stałe serie. Porady aranżacyjne znajdziemy na przykład w cyklu "Architekt Poleca", w ramach którego na kanale Galerii Wnętrz DOMAR na YouTube publikowane są krótkie, poradnikowe filmiki. Pomysłowe rozwiązania i inspiracje wybiera architektka Galerii Wnętrz DOMAR, bazując na problemach zgłaszanych przez widzów, a także pytaniach zadanych podczas "Bezpłatnych Porad Architekta".

Seria webinarów o nazwie "Urządzamy bez Dramy" stwarza okazję do poznania trendów i wyzwań w aranżacji wnętrz. W ich trakcie prelegenci przedstawiają pomysły na organizację przestrzeni, dzięki którym uczestnicy dowiedzą się, jak sprawnie i atrakcyjnie urządzić i wyposażyć wnętrza swoich mieszkań i domów. Tematy obejmują aspekty od doboru kolorów po aranżację ścian, podłóg, schodów, aż po detale dekoracyjne.

Warto też zapoznać się z audycją "Domowa Galeria Stylu", której tematem są niesamowite historie przedmiotów codziennego użytku. Kolejne odcinki audycji prowadzonej przez Aldonę Mioduszewską wraz z Krzysztofem Majewskim, dziennikarzem Radia RAM, znajdziemy na stronie Galerii Wnętrz DOMAR.

Domowa Galeria Stylu >>

Nowe formaty Galerii Wnętrz DOMAR, stworzone z myślą o problemach aranżacyjnych, z którymi wielu z nas zmaga się na co dzień, opracowano na bazie najczęściej spotykanych błędów, a także pytań zadawanych przez widzów. Eksperci wrocławskiej Galerii Wnętrz DOMAR podpowiadają, jak urządzić przestrzeń, by była nie tylko funkcjonalna, ale i atrakcyjna wizualnie.

Odcinki nowych i stałych cykli znajdują się na platformie YouTube >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Galeria Wnętrz DOMAR edukuje – jak zaprojektować aranżację?