Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Grzejnik łazienkowy Zehnder Kazeane

mat. prasowe

Grzejnik łazienkowy Zehnder Kazeane
Grzejnik łazienkowy Zehnder Kazeane
Zehnder

Grzejnik łazienkowy Zehnder Kazeane łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem nagrodzonym Red Dot Design Award. Inspiracją dla ukośnie rozmieszczonych paneli Zehnder Kazeane były wielopoziomowe obiekty architektoniczne. Ta swoista wstęga owijająca grzejnik łazienkowy została zaprojektowana przez mediolańskie studio King & Miranda Design.

Zehnder Kazeane przekonuje nowoczesnym designem i praktycznością. Szerokie przestrzenie między profilami to miejsce do powieszenia nawet kilku ręczników, ułatwiają również czyszczenie grzejnika. Połączenie formy i funkcjonalności sprawia, że Zehnder Kazeane zapewnia komfort i klasę w łazience. Można wybrać dogodne dla siebie możliwości podłączenia – centralne lub w kolektorach pionowych z lewej i prawej strony.

W opcji zasilanej elektrycznie wbudowana jest grzałka elektryczna, zamontowana na dole po lewej stronie. Odrębny sterownik radiowy umożliwia bezprzewodowe sterowanie. Komfortowa praca grzejnika przebiega w zależności od potrzeb dzięki indywidualnemu programowaniu dziennemu i tygodniowemu. Energooszczędne i komfortowe ogrzewanie możliwe jest dzięki innowacyjnej funkcji „wykrycia otwartego okna" oraz niskiemu zużyciu energii w trybie czuwania.

    Więcej o:

Skomentuj:

Grzejnik łazienkowy Zehnder Kazeane