Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

HELLO PETS - polska marka akcesoriów dla zwierząt

Red.

Dobrze zaprojektowane akcesoria dla psów i kotów. Poznajcie nową polską markę HELLO PETS.

Akcesoria dla psów i kotów nie są głównym elementem wystroju wnętrz ale są niezbędnym detalem w domach właścicieli zwierząt. Na Polskim rynku pojawia się coraz więcej atrakcyjnych produktów dedykowanym pupilom i ich właścicielom, jednak większość z nich jest sprowadzana, przez to dość droga. Akcesoria nowej polskiej marki HELLO PETS są odpowiedzią na te problemy, podążają za aktualnym wzornictwem i są w rozsądnej cenie.

Marka HELLO PETS powstała z potrzeby otaczania się ładnymi przedmiotami.

Szukamy ciekawych rozwiązań, dbamy o detale i najwyższą jakość wykonania z myślą o komforcie pupili. Przykładem jest legowisko dla psów Play, gdzie oprócz wygodnego materaca, w dębowej ramie jest dodatkowo miejsce na ulubione zabawki. Poza funkcją ma ono jeszcze wartość edukacyjną- możemy nauczyć swojego psa odkładania zabawki na miejsce. Podobnie jest z filcowym domkiem Good Night. Kształt domku daje psu lub kotu komfort i poczucie bezpieczeństwa. W zależności od nastroju może się w nim schować lub obserwować co dzieje się na zewnątrz.

- mówi projektantka Marta Wycech.

Produkty HELLO PETS zostały już docenione na zagranicznym rynku, są dostępne między innymi w sklepach w Belgii i Francji. Wszystkie produkty są w całości produkowane w Polsce.

 

Skomentuj:

HELLO PETS - polska marka akcesoriów dla zwierząt