Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Idealny porządek w domowej spiżarni - któż o tym nie marzy?

AS

Idealna szafka kuchenna nie istnie… Czy na pewno? Wyobraź sobie, że wracasz z dużą ilością zakupów na rodzinną imprezę, spotkanie z przyjaciółmi lub zapasem na cały tydzień. Musisz je szybko rozpakować i schować, bo zaraz czekają na Ciebie inne obowiązki. Brzmi znajomo? Z pewnością. A teraz pomyśl w jakiej szafce Twoje zakupy chciałabyś lub chciałbyś przechowywać? Z pewnością masz to w głowie i od dłuższego czasu o tym myślisz. Pakowna, funkcjonalna, wygodna, bezpieczna. Szafka w której zawsze wszystko ma swoje miejsce, nie gubi się i jest na wyciągnięcie ręki. A jednocześnie elegancka, nowoczesna, po prostu cieszy oko swoim wyglądem. Teraz możesz złapać się na myśli, że jednak to niemożliwe. Ale...

Idealny porządek w domowej spiżarni
Idealny porządek w domowej spiżarni
Peka

Z Tandemem niemożliwe staje się możliwe! Wystarczy lekki ruch ręki, żeby otworzyć drzwi tej pakownej i jednocześnie przejrzystej spiżarni. Idealnie komponuje się z lodówką, nie tylko dlatego, że działa podobnie jak ona. Możesz przechowywać produkty zarówno na podświetlanych, przestrzennych półkach, które wyjeżdżają do Ciebie, jak i na drzwiach. Tandem umożliwia przechowywanie dosłownie wszystkich suchych produktów w jednym miejscu. Zapewnia doskonały wgląd w zawartość zapasów. Dzięki temu nie musisz chodzić po całej kuchni w poszukiwaniu miejsca na zakupy. I nie musisz też podczas przygotowywania posiłków szukać potrzebnych produktów w różnych zakamarkach – po prostu doskonale wiesz, gdzie jest to, czego potrzebujesz

 

.
.
Peka

Brzmi interesująco?

Przyjrzyj się bliżej przechowywaniu produktów - w systemie TANDEM możesz je oczywiście umieścić zarówno na drzwiach, jak i półkach wewnętrznych – co stanowi o ogromnej przewadze tej szafki. W momencie otwierania drzwi tylne półki przybliżają się do Ciebie, a to zapewnia Ci niezwykłą łatwość sięgnięcia nawet w najgłębsze zakamarki tej wyjątkowej spiżarni. Bez wysiłku, bez nachylania się, bez przekładania innych produktów.

To jeszcze nie wszystko! Jeśli chcesz, możesz skorzystać z dodatkowego sposobu na jeszcze sprawniejszą organizację przechowywania. Małe koszyki umożliwiają uporządkowanie Twoich produktów w sposób tematyczny. Jeśli masz zatem wiele rodzajów np. mąki, ryżu, makaronu, słodyczy czy przetworów – to rozwiązanie ułatwi Ci zarządzanie zapasami w kuchni. Skorzystaj z tej propozycji, a przekonasz się, że spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

.
.
Peka

I jeszcze jedna kwestia o której trzeba koniecznie pamiętać czyli – „last but not least”. Jak sądzisz, ile kilogramów udźwigną półki systemu Tandem? Liczba jest niebagatelna, bo to aż 85 kg przy module 600!

Idealna szafka kuchenna jednak istnieje. I jest nią Tandem w ofercie Peka!

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Idealny porządek w domowej spiżarni - któż o tym nie marzy?