Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Innowacyjne podłogi hybrydowe i winylowe Barlinek NEXT STEP

mat. prasowe

Barlinek od lat kojarzony jest z drewnem, a deska barlinecka stała się synonimem drewnianej podłogi. Przywiązanie do naturalnych materiałów oraz działania proekologiczne od lat definiują firmę na polskim, ale i światowym rynku. Jednak Barlinek patrzy także śmiało w przyszłość, czego najlepszym dowodem są dwie nowe kategorie podłóg hybrydowych oraz winylowych, które w tym roku uzupełniły portfolio marki. Te innowacyjne produkty pozwalają odkryć nowoczesne oblicze znanego i cenionego producenta i są kolejnym krokiem w rozwoju marki.

podłoga winylowa
Podłoga winylowa Anatolia Pillar
Barlinek

NEXT STEP - nowe produkty w ofercie marki Barlinek

Portfolio firmy Barlinek wzbogaciły dwie nowoczesne kategorie podłóg NEXT STEP. Jak sama nazwa wskazuje, jest to kolejny krok producenta w stronę zaspokojenia nowych potrzeb, jakie tworzy rynek wyposażenia wnętrz, ale też poszukiwania proekologicznych rozwiązań w ich aranżacji. Pod nowym szyldem kryją się zatem zupełnie nowatorskie rozwiązania, obejmujące dwie grupy produktów: hybrydowa deska barlinecka oraz nowoczesne podłogi winylowe.

podłoga winylowa
Podłoga winylowa Port Rotterdam
Barlinek

Ideą wprowadzenia kolekcji NEXT STEP było przede wszystkim rozbudowanie portfolio handlowego o innowacyjne podłogi, nie tylko drewniane. Odpowiadając na potrzeby konsumentów, zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją ofertę handlową również o podłogi winylowe, a takim łącznikiem, ogniwem pośrednim między jedynymi, a drugimi ma być właśnie innowacyjna podłoga hybrydowa. Zależało nam przy tym na stworzeniu produktu z drewnianą warstwą dekoracyjną. Produktu, który będzie odporny na wilgoć, wahania temperatury, warunki pogodowe, zachowując przy tym urodę i właściwości drewna.

mówi Robert Kupczewski, Product Manager Barlinek.
podłoga winylowa
Podłoga winylowa Barley Flow
Barlinek

Rewolucja na rynku podłóg

Nowe grupy produktowe NEXT STEP, poprzez wykorzystanie struktury drewna oraz bazowanie na naturalnych materiałach, wpisują się w dotychczasowy wizerunek marki. Jednocześnie w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań śmiało podążają za aktualnymi trendami, dostarczając na rynek produkty nie tylko nowoczesne, ale wręcz innowacyjne. Wodoodporne podłogi hybrydowe NEXT STEP to bowiem rewolucyjna zmiana w podejściu do naturalnych podłóg. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań drewno zyskuje wysoką wytrzymałość, gwarantującą użytkowanie na lata. Z kolei podłogi winylowe NEXT STEP pozwalają producentowi na wpisanie się w ciągle rosnący segment rynku podłóg. Oferta jest również odpowiedzią na potrzeby ludzi młodych oraz tych, którzy szybko chcą przeprowadzić remont.

podłoga winylowa
Podłoga winylowa Sunny Florence
Barlinek

Wspólny rdzeń

Oba te rozwiązania łączy wspólny mianownik. To innowacyjny rdzeń Denscore, który jest zbudowany z przyjaznych środowisku składników pochodzenia naturalnego. Produkt ten jest więc całkowicie ekologiczny, w pełni wpisując się w filozofię marki.

Kolekcja NEXT STEP to kolejny krok firmy w stronę działań proekologicznych. To właśnie troska o ekologię oraz nowoczesne wzornictwo, skłoniły nas do myślenia o wykorzystaniu alternatywnych materiałów do produkcji podłóg drewnianych. Ponieważ, jak wszyscy wiemy, nasze zasoby drewna powoli się kurczą, staramy się spojrzeć pro eko na materiały alternatywne, przynajmniej dla części budowy produktu, jak np. rdzeń. Ponadto naszą misją jest, aby być jak najbliżej klienta i dostarczać mu nowoczesne podłogi, które będą fundamentem na lata, także w takich pomieszczeniach, jak kuchnia czy łazienka.

wyjaśnia Dorota Karbowska-Zawadzka, Marketing Manager Barlinek.
podłoga winylowa
Podłoga winylowa Riviera Maya
Barlinek

Wodoodporne podłogi drewniane

Uniwersalna uroda drewna. Z innowacyjnymi rozwiązaniami idzie w parze piękne wzornictwo, podkreślające tradycję firmy. Znany z zamiłowania do naturalnych materiałów Barlinek po raz kolejny udowodnił, że to właśnie drewno jest tym surowcem, który czyni wnętrza uniwersalnymi i ponadczasowymi. Podłogi NEXT STEP, zarówno te hybrydowe, z warstwą wierzchnią drewna, jak i te winylowe, perfekcyjnie odwzorowujące ten naturalny materiał, dają unikalne wrażenia. Dzięki nowoczesnym technologiom firma poszerza spektrum swoich odbiorców i trafia do niemal wszystkich klientów, oferując podłogi naturalne, nowoczesne i o wyjątkowej jakości.

www.barlinek.com

Deska hybrydowa Dąb Della
Deska hybrydowa Dąb Della
Barlinek
Deska hybrydowa Dąb Tugela
Deska hybrydowa Dąb Tugela
Barlinek
Deska Hybrydowa Dąb Ribbon
Deska Hybrydowa Dąb Ribbon
Barlinek
Deska hybrydowa Dąb Bigar
Deska hybrydowa Dąb Bigar
Barlinek
Podłoga winylowa Chamonix Sprin
Podłoga winylowa Chamonix Sprin
Barlinek
    Więcej o:

Skomentuj:

Innowacyjne podłogi hybrydowe i winylowe Barlinek NEXT STEP