Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolekcja drzwi STUDIO 2022 - współpraca POL-SKONE z marką BEL-POL

mat. prasowe

Dedykowana linia drzwi wewnętrznych i wejściowych to podróż przez współczesne trendy w architekturze. Nowoczesny styl wzornictwa odzwierciedlają modele z geometrycznymi frezowaniami, eleganckimi układami paneli oraz modną kolorystyką. Reprezentacyjne projekty stworzono z dbałością o najdrobniejsze detale. Solidne i designerskie drzwi z kolekcji STUDIO ozdobią wnętrza w każdym stylu, nadając im niepowtarzalny i oryginalny charakter.

Drzwi MERLO
Drzwi MERLO
mat. prasowe Pol-skone

Ponadczasowa elegancja

Doceniane przez Klientów od ponad 30 lat drzwi POL-SKONE, zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach każdego mieszkania. Kolekcja drzwi wewnętrznych STUDIO powstała z myślą o zwolennikach nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, którzy bardziej cenią sobie subtelną klasykę niż surowość formy. Design stolarki efektownie przełamuje nowoczesną monochromatyczność i chłód kompozycji na rzecz klasycznej elegancji oraz ekspresyjnego klimatu wnętrza. Geometryczne zdobienia drzwi stają się elementem scalającym minimalistyczne akcesoria z przedmiotami o bardziej dekoracyjnym wyglądzie. Dzięki temu stanowią doskonałą bazę do tworzenia unikalnych i ponadczasowych aranżacji, które łącząc style zachowują spójność i harmonię.

Atuty kolekcji 

Kolekcję STUDIO wyróżnia szereg atutów, zapewniających podwyższony standard jakości produktów. W standardzie drzwi posiadają wypełnienia z płyty wiórowej pełnej oraz wyposażone są w dedykowane zamki i zawiasy. Unikalny, trójwarstwowy system malowania sprawia, że wybrany kolor zachowuje trwałość przez wiele lat. Specjalna powłoka SILKSTONE zapewnia nie tylko ochronę przed uszkodzeniami ale również niepowtarzalny efekt struktury prawdziwego drewna.

Powłoka LAMISTONE CPL gwarantuje ochronę przed wycieraniem i środkami chemicznymi,  a wzmocniona powierzchnia UNI MAT PLUS charakteryzuje się jedwabistą haptyką i specjalną powłoką odporną na ślady po palcach. Ujednolicona wysokość klamki w systemie przylgowym i bezprzylgowym pomaga w uzyskaniu idealnej  symetrii, do wyboru jest też sposób łączenia opasek pod kątem 45 lub 90 stopni. Dodatkowo, co bardzo ważne, drzwi wewnętrzne MERLO, GUFO, KIWI, GRU mają możliwość zwiększenia izolacyjność akustycznej do poziomu Rw = 27dB, a drzwi FALCO aż 37dB.

Drzwi IBIS
Drzwi IBIS
mat. prasowe Pol-skone

Różnorodne wzornictwo

W kolekcji STUDIO do wyboru jest 8 modeli skrzydeł, które różnią się kolorystyką, rodzajem powierzchni oraz ilością wariantów z innym sposobem ułożenia zdobień. Modele PAVONE i VERDONE posiadają przeszklenia z białego, matowego szkła, które pełnią funkcję dekoracyjną, a także stanowią dodatkowe źródło naturalnego światła w zacienionych pomieszczeniach. Drzwi IBIS wyposażone są zaś w bezpieczne, laminowane szkło o grubości 8,5 mm w kolorze czarnym, doskonale podkreślające prestiżowy i elegancki charakter wnętrza. Model MERLO wyróżnia się wyjątkowym designem ze stylowymi frezowaniami oraz naturalnymi kolorami beżu, szarości, bieli, granatu czy zieleni.

Drzwi MERLO
Drzwi MERLO
mat. prasowe Pol-skone

Drzwi MERLO, GUFO i GRU są wyposażone w specjalny zawias typu T, gwarantujący wieloletnie bezawaryjne użytkowanie, istnieje także możliwość wykonania tych modeli w wersji wyższej ALTO – 2240 lub 2220 mm. Model KIWI to tzw. drzwi ukryte, które dzięki specjalnej konstrukcji ościeżnicy tworzą jednolitą powierzchnię ze ścianą. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia drzwi surowych w podkładzie do samodzielnego pomalowania dzięki czemu możemy dopasować kolor skrzydła do koloru ściany, tworząc spójne i ciekawe wnętrza.

Ostatnim modelem w kolekcji STUDIO są drzwi wejściowe FALCO, wyróżniające się wysokim stopniem izolacyjności akustycznej Rw=37dB, 3 klasą mechaniczną oraz odpornością na włamanie (klasa RC2). Dekory aluminiowe oraz okucia w kolorze czarnym dodają oryginalnego charakteru całości.

Drzwi FALCO
Drzwi FALCO
mat. prasowe Pol-skone

Bogata kolorystyka

Zróżnicowana paleta barw umożliwi dobranie odcienia dopasowanego do wielkości i stylu pomieszczenia, który będzie tworzył spójne połączenie z pozostałymi elementami wystroju wnętrza. Kolorystyka całej kolekcji STUDIO obejmuje 6 odcieni powłok LAMISTONE CPL oraz 3 warianty wykończeń powierzchnią SILKSTONE o wyjątkowej strukturze naturalnego drewna. W palecie powierzchni fornirowanych znajdziemy 5 różnych odcieni, natomiast w charakteryzującej się jedwabistą haptyką oraz powłoką odporną na ślady po palcach powierzchni UNI MAT PLUS kolejne 9 wariantów kolorystycznych. 

Więcej informacji o kolekcji STUDIO na stronie www.kolekcjastudio.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kolekcja drzwi STUDIO 2022 - współpraca POL-SKONE z marką BEL-POL