Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolekcja mebli ogrodowych BoConcept Elba

red.

Miejskie duńskie wzornictwo w ogrodzie i na tarasie.

Długie, ciepłe wiosenne dni zachęcają do kontaktu z naturą. Cieszy nas świeża  zieleń liści, kolorowe kwiaty, pachnące zioła w doniczkach. Wiosenna zieleń w połączeniu z wygodnymi i estetycznymi meblami ogrodowymi tworzą przestrzeń, którą docenią nawet największe „mieszczuchy”. Kolekcja mebli ogrodowych Elba o unikalnym designie, jakości i funkcjonalności została stworzona z myślą o urządzeniu modnych i stylowych ogrodów, tarasów i balkonów.

W skład kolekcji wchodzą nowoczesne, lekkie i łatwe w utrzymaniu meble, które idealnie sprawdzą się na niewielkim balkonie czy w ogródku. Poranna kawa na tarasie, spotkanie
towarzyskie w ogrodzie zamiast w czerech ścianach mieszkania zyskują zupełnie inny charakter i są prawdziwą przyjemnością.

Nie znaczy to oczywiście, że meble muszą być wykorzystane wyłącznie na zewnątrz. Po sezonie, zarówno stoły jak i krzesła sprawdzą się znakomicie we wnętrzach.

BoConcept, meble na taras, meble na balkon, nowoczesne meble ogrodowe, duński design, meble balkonowefot. mat. prasowe

W tym roku kolekcja mebli ogrodowych Elba została uzupełniona o wygodne fotele i składa się z: prostokątnego stołu dla 8 osób, niewielkich okrągłych stolików o dwóch wysokościach, plecionych krzeseł i foteli. Atutem kolekcji nie jest tylko designerski wygląd i funkcjonalność mebli. Zastosowane materiały i rozwiązania technologiczne sprawiają,  że meble są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne, trwałe, łatwe do utrzymania  w czystości i przechowywania. Blaty stołów wykonane są z wytrzymałego, a zarazem lekkiego kompozytowego materiału Duramacs. Powierzchnie nie nasiąkają wodą, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Nogi stołów i krzeseł wykonano z aluminium pokrytego powłoką Durasint, która zapewnia ochronę przez mechanicznymi uszkodzeniami i korozją.

Siedziska krzesła i fotela do złudzenia przypominają wiklinową plecionkę wykonano z polietylenu o wysokiej gęstości występującego pod nazwą Petan®. Charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, odpornością na wysoką i niską temperaturę oraz wilgoć. Warto wspomnieć, że materiał w 100% poddaje się recyklingowi. Krzesła i fotele można przechowywać w pionie.

Jak Wam się podobają meble ogrodowe z BoConcept?

Skomentuj:

Kolekcja mebli ogrodowych BoConcept Elba