Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolekcja podłóg EGGER PRO 2021+: komfort i nowoczesne wzornictwo

sponsorowany

Znany producent wyrobów drewnopodobnych poszerzył w tym roku swoją ofertę podłóg o bogatą gamę dekorów i struktur, które wpisują się w obecnie panujące trendy. Podłogi z linii EGGER PRO 2021+ charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami – oferują jednocześnie wysoką jakość wykonania oraz różnorodność, jeśli chodzi o walory estetyczne. Z jakich jeszcze powodów warto zdecydować się na produkt z tej oferty, kiedy planujemy wykończenie lub remont mieszkania?

podłogi Egger
Podłoga z linii PRO 2021+
Egger

EGGER to firma rodzinna, założona w 1961 roku. Obecnie posiada 20 zakładów produkcyjnych, ulokowanych w różnych krajach na całym świecie, i zatrudnia ponad 10 tysięcy osób. W ofercie producenta znajdziemy płyty wiórowe, OSB i MDF, a także tarcicę. Odbiorcami są podmioty z branży meblarskiej, wyposażenia wnętrz, budowlanej (opartej na drewnie), w także branży podłóg drewnopochodnych. Produkty tej marki znajdziemy zarówno w prywatnych realizacjach, jak również w inwestycjach użyteczności publicznej. Niedawno do portfolio marki dołączyły nowe wyroby - linia podłóg o nazwie PRO 2021+.

podłogi Egger
Podłoga z linii PRO 2021+
Egger

Nowoczesne podłogi EGGER PRO 2021+ w trzech kategoriach

Podłogi z nowej kolekcji EGGER PRO 2021+ świetnie sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Możemy je z powodzeniem zastosować w niewielkim mieszkaniu, obszernym domu jednorodzinnym, a nawet w przestrzeni komercyjnej o różnym przeznaczeniu. Mnogość wzorów sprawia, że bez problemu dopasujemy odpowiedni do każdego stylu we wnętrzu - zarówno minimalistycznego czy skandynawskiego, jak i rustykalnego, francuskiego, marynistycznego oraz industrialnego. Wybierając podłogę z linii EGGER PRO 2021+ mamy do dyspozycji różne struktury powierzchni oraz formaty desek podłogowych, dzięki czemu jeszcze lepiej dobierzemy materiał do własnych potrzeb i planowanej aranżacji wnętrza.

W ramach nowej kolekcji firma EGGER przygotowała dla swoich klientów trzy kategorie podłóg:

  • Comfort - o miłej w dotyku powierzchni, zapewniające przyjemną akustykę, przytulny klimat we wnętrzu oraz wyjątkowo komfortowe użytkowanie za sprawą dwóch warstw korka,
  • Design GreenTec - wodoodporne, wytrzymałe i stylowe,
  • panele laminowane - klasyczne i uniwersalne rozwiązanie, dostępne również w technologii Aqua+.
podłogi Egger
W tym salonie zastosowano dekor Dąb Waldeck naturalny (EPC014). Dekor wpisuje się w stylistykę Pure Nature.
Egger

Podłogi EGGER Comfort: niezapomniane chwile relaksu

Drewno, podobnie jak materiały drewnopodobne, wprowadza do aranżacji upragniony klimat - dzięki nim wnętrza już od progu postrzegamy jako ciepłe i przytulne. W przypadku podłóg EGGER Comfort zyskujemy jeszcze jeden ważny aspekt - komfort akustyczny i przyjemność ze stąpania po nich. Produkty z tej linii zawierają nie jedną, a dwie warstwy korka, który jest powszechnie znany ze względu na swoje właściwości izolacyjne. Dzięki niemu podłoga tłumi nadmiar dźwięków, zatrzymuje ciepło oraz staje się wyjątkowo komfortowa - szczególnie, kiedy poruszamy się po mieszkaniu lub domu boso. Podłogi EGGER Comfort świetnie sprawdzają się też w pomieszczeniach komercyjnych, jak na przykład biura, pokoje hotelowe czy studia jogi, gdzie zapewniają tak potrzebne wygłuszenie, a tym samym lepsze warunki do cichej pracy lub medytacji.

Szeroki asortyment dekorów EGGER Comfort

Podłogi EGGER Comfort są produkowane w dekorach, które podkreślą charakter każdego wnętrza. Niepowtarzalny wygląd zapewnia im nadrukowanie wzoru bezpośrednio na wierzchnią warstwę korka przy użyciu nowoczesnej technologii druku cyfrowego HD. Aby jeszcze lepiej nawiązać do obecnie obowiązujących trendów, producent podzielił dekory na cztery grupy - i każdej nadał własną nazwę. Mamy zatem do wyboru następujące, inspirujące linie:

  • styl „Future Retro”- nowoczesne interpretacje reprodukcji i naturalnych struktur, takich jak marmur, lastryko i orzech włoski,
  • styl „Pure Nature” - perfekcyjnie oddający naturalny rysunek drewna, w niektórych przypadkach również wraz z pęknięciami i sękami,
  • styl „Light Urban” - zainspirowany wzornictwem skandynawskim, bazujący na jasnych i wyraźnych wzorach,
  • styl „Perfect Imperfection” - to połączenie tzw. used look, stylu industrialnego oraz spokojnych powierzchniami i prostych linii.

Hasło przewodnie całej kolekcji to „Pomysły na całe życie” - marka EGGER proponuje swoim odbiorcom wprowadzenie ich na cztery sposoby - do wyboru. Podłogi EGGER Comfort są dostępne w trzech różnych formatach. Szerokie deski, w rozmiarze Large lub Kingsize, będą odpowiednie do przestronnych pomieszczeń, w mniejszych wnętrzach najlepszym wyborem będą węższe panele w formacie Classic.

podłogi Egger
Sypialnia została zaprojektowana w stylu Perfect Imperfection z zastosowaniem dekoru Dąb Vidora barwiony (EPC036).
Egger

W trosce o dobre samopoczucie

Wykończenie podłogi jest jednym z tych elementów we wnętrzu, które warunkują komfort. Podłogi EGGER Comfort, dzięki zastosowaniu w ich budowie specjalnych warstw korka, są przyjemnie miękkie. Możemy chodzić po nich boso, bez obaw o wystudzenie stóp. Wierzchnia warstwa tego materiału zapewnia dodatkowo odpowiednie pochłanianie dźwięków, a kolejna, umieszczona od spodu płyty nośnej, spełnia funkcję stabilizatora i jednocześnie izolacji akustycznej. W praktyce wybór podłogi z tej linii oznacza, że możemy zrezygnować z dodatkowej izolacji akustycznej w postaci maty, zatem montaż podłogi przebiega szybciej.

Podłogi EGGER Comfort są łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ korkowa powierzchnia nie przysparza żadnych problemów w pielęgnacji. Ponadto są odporne na działanie światła słonecznego, zatem nie przebarwiają się pod wpływem promieniowania UV. Dodatkowy atut to ich właściwości antypoślizgowe, co jest szczególnie istotne w domach, gdzie są małe dzieci lub osoby starsze, dla których upadek mógłby oznaczać ryzyko poważnego uszczerbku na zdrowiu. Wybrane produkty z linii EGGER Comfort można wykorzystać również w obiektach o przeznaczeniu komercyjnym, jak pokoje hotelowe czy biura. W związku z tym, że spełniają wymagania klasy użytkowej 32, nadają się do przestrzeni, w których będą intensywnie eksploatowane.

Warto podkreślić, że wraz z wprowadzeniem do oferty kolekcji podłóg PRO 2021+ firma EGGER rozpoczęła korzystanie z elastycznego systemu montażu CLIC it! we wszystkich produktach. Jest on prosty w użyciu, zarówno w przypadku montażu podłogi pływającej element po elemencie, jak i rzędu po rzędzie oraz dobijania przy użyciu drewnianego klocka.

podłogi Egger
Podłogi Comfort firmy EGGER charakteryzują się wspaniałymi właściwościami dotykowymi i akustycznymi oraz tworzą przytulną atmosferę. Dekor ze wzorem w jodełkę EPC035 jest częścią stylu Pure Nature.
Egger

Szeroka oferta akcesoriów EGGER

Aby zapewnić komfortowe i bezproblemowe użytkowanie podłogi, oprócz desek czy paneli potrzebne są odpowiednie akcesoria. Marka EGGER posiada w swojej ofercie produkty optymalnie dopasowane do oferowanych podłóg, dzięki którym montażyści osiągają jeszcze lepsze rezultaty, a podłogi prezentują się nienagannie. Ponadto producent zaleca układanie podłogi pływającej z linii Comfort na wysokiej jakości izolacji paroszczelnej, która zapewni ochronę pokrycia podłogowego przed wilgocią resztkową migrującą z podłoży mineralnych. Jeśli chodzi o elementy wykończeniowe, mamy do dyspozycji listwy przypodłogowe i profile podłogowe dopasowane kolorystycznie - lub białe. W ten sposób możemy zdecydować o wprowadzeniu do wnętrza spokojnej, jednolitej koncepcji, lub barwnego kontrastu. Ale to nie wszystko - EGGER oferuje swoim odbiorcom również wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne, które ułatwią utrzymanie podłóg w czystości i zagwarantują ich nienaganny wygląd na długie lata.

podłogi Egger
Dekor Dąb Waltham naturalny (EPC001) jest częścią stylu Pure Nature.
Egger

„More from wood”, czyli zrównoważony rozwój

Marka EGGER podejmuje świadome działania mające na celu ograniczenie wpływu produkcji na środowisko. Drewno, które jest przetwarzane w zakładach należących do firmy, pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. W ramach misji, której przyświeca hasło „More from wood”, EGGER promuje ochronę klimatu i naturalnych zasobów. W tym celu należy materiał ponownie wykorzystywać, poddawać recyklingowi i odzyskiwać w najlepszy możliwy sposób. W procesie produkcji podłóg Comfort firma EGGER wykorzystuje 52 procent* produktów ubocznych przemysłu tartacznego (np. wióry drzewne lub trociny), angażując się w ten sposób w gospodarkę recyklingową. Pozostałe składowe każdego produktu pochodzą ze świeżych surowców, jak drewno z trzebieży, klej i papier.

podłogi Egger
Podłoga z linii PRO 2021+
Egger
podłogi Egger
Podłoga z linii PRO 2021+
Egger

Wykorzystanie nowoczesnych technologii

EGGER oferuje swoim odbiorcom szereg udogodnień, które mają pomóc w dokonaniu właściwego wyboru przy zakupie poszczególnych produktów. Oprócz próbników i ekspozytorów, które umożliwiają zapoznanie się z fakturą i grą światła na powierzchni, mamy do dyspozycji również usługi cyfrowe. Podstawowym narzędziem jest strona internetowa, na której znajdziemy opisy kolekcji, inspirujące zdjęcia aranżacyjne oraz cenne wskazówki. Ponadto mamy nowość - Wizualizator podłóg EGGER, pozwalający na stworzenie symulacji wnętrza, w którym ma się znaleźć wybrany przez nas produkt.

Wystarczy uruchomić tę intuicyjną aplikację za pomocą strony www.egger.com/myfloor, następnie wgrać wykonane wcześniej zdjęcie pomieszczenia - i wybrać pożądany kolor podłogi. Możemy nawet po kolei "przymierzać" wzory i kolory, jeśli nie jesteśmy pewni wcześniejszego wyboru, lub zwyczajnie chcemy sprawdzić, jak będą się prezentowały inne. To nowoczesne narzędzie może być wykorzystywane przez inwestorów, projektantów wnętrz oraz montażystów, co ułatwia zoptymalizowanie go do użytku mobilnego. Na podobnych zasadach funkcjonuje sprawdzone Wirtualne Studio Projektowe (VDS). Możemy w nim wybierać i łączyć dekory podłogowe i meblowe firmy EGGER w pomieszczeniach wirtualnych. Wartościowym źródłem informacji jest także kanał YouTube marki, gdzie znajdują się materiały wideo z instrukcjami montażu oraz prezentujące poszczególne produkty.

Kolekcja PRO: Zleć montaż podłogi | EGGER

                                                                              ***

*Wskaźnik dotyczy wszystkich materiałów produktu według suchej masy. Oparty jest na danych wewnętrznych.

podłogi Egger
Podłoga z linii PRO 2021+
Egger
podłogi Egger
Podłoga z linii PRO 2021+
Egger
    Więcej o:

Skomentuj:

Kolekcja podłóg EGGER PRO 2021+: komfort i nowoczesne wzornictwo