Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnie na wymiar czy gotowe meble z salonu?

AS/materiał reklamowy

Stojąc przed wyzwaniem wyposażenia swojej kuchni w meble, mamy to wyboru dwa rozwiązania. Pierwszym jest udanie się do salonu i zakup gotowych mebli kuchennych, które samodzielnie zamontujemy w kuchni. Drugim są kuchnie na wymiar, które na zamówienie wykona dla nas zakład stolarski. Jest to rozwiązanie o tyle lepsze, że meble będą idealnie dopasowane do naszego pomieszczenia, będziemy mogli wybrać ich dowolną kolorystykę oraz dodatkowe udogodnienia, które pozytywnie wpłyną na komfort korzystania z kuchni. Kuchnie na wymiar kontra meble modułowe

Kuchnie na wymiar czy gotowe meble z salonu?
Kuchnie na wymiar czy gotowe meble z salonu?
izikuchnie.pl

Meble modułowe oferowane przez sklepy meblarskie to bardzo popularne rozwiązanie, którego sława wynika z jednego, prostego powodu – są stosunkowo niedrogie w zakupie, zwłaszcza w porównaniu z kuchniami na wymiar. Po gotowe meble najczęściej sięgają więc osoby, które nie mają funduszy na zakup mebli na wymiar. Meble kuchenne z salonów są wybierane także jako rozwiązania tymczasowe, np. do mieszkania, które planujemy w ciągu kilku lat sprzedać lub wynajmowanego lokum, które musimy wyposażyć we własne meble. W takiej sytuacji gotowe kuchnie pozwalają uniknąć niepotrzebnych wydatków oraz korzystać z w pełni wyposażonej kuchni.

Jeśli natomiast poszukujemy mebli kuchennych „na lata”, do docelowego domu lub mieszkania, zdecydowanie lepiej zdecydować się na kuchnie na wymiar. Są one realizowane w oparciu o wymiary pomieszczenia oraz produkowane z solidnych, wysokiej jakości materiałów. Mamy także pełen wpływ na to, jak będzie wyglądała zabudowa oraz w jakie udogodnienia zostanie wyposażona. Kuchnie na wymiar to także doskonały wybór do kuchni „problematycznych”, np. ze skosami, małych i wąskich pomieszczeń lub bardzo dużych, przestronnych wnętrz, które niezwykle trudno estetycznie zaaranżować za pomocą gotowych rozwiązań. Wybierając kuchnie na wymiar, należy liczyć się jednak z wyższym wydatkiem.

Kuchnie na wymiar w cenie gotowych mebli z salonu?

Wysoki koszt mebli na wymiar nie jest jednak regułą. Pewnym odstępstwem od niej są bowiem kuchnie na wymiar online, które łączą w sobie najważniejsze zalety mebli modułowych (niską cenę oraz krótki czas realizacji zamówienia) z atutami mebli na wymiar (idealne dopasowanie do pomieszczenia oraz szerokie możliwości personalizacji). Kuchnie na wymiar przez internet można w wygodny sposób zamówić za pośrednictwem strony www firmy oferującej tego typu usługi. Mogą to zrobić zarówno osoby dysponujące projektem kuchni, jak i klienci, którzy posiadają jedynie wymiary pomieszczenia.

Firma w oparciu o dostarczony przez klienta projekt lub wymiary przygotowuje wizualizacje zabudowy kuchennej, dzięki któremu jeszcze przed złożeniem zamówienia można zobaczyć, jak na żywo będzie prezentowała się gotowa kuchnia, a w razie potrzeby wprowadzić także do projektu potrzebne zmiany lub ulepszenia.

Kuchnie na wymiar czy gotowe meble z salonu?
Kuchnie na wymiar czy gotowe meble z salonu?
izikuchnie.pl
    Więcej o:

Skomentuj:

Kuchnie na wymiar czy gotowe meble z salonu?