Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Limitowana różowa seria narzędzi Makita

mat. partnera

Makita wprowadziła na polski rynek limitowaną różową serię narzędzi. Są to urządzenia bardzo lekkie i poręczne, wykonane z mocnych materiałów w pastelowym, różowym kolorze. Ich design przykuwa uwagę wielu kobiet. Jest to bardzo praktyczny i przydatny sprzęt, kompaktowa seria niezbędna w każdym domu.

Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP to odkurzacz o wielu możliwościach. Akumulatorowy odkurzacz pionowy w pastelowym, różowym kolorze zasilany jest akumulatorami 12 V max CXT. Jest lekki i bardzo wygodny w użytkowaniu. Posiada wyłącznik dotykowy z wyborem siły zasysania (3 biegi), dzięki czemu w łatwy sposób można regulować pracę urządzenia. Zastosowanie pojemnika na pył powoduje, że nie ma potrzeby zakupu i wymiany worków. Dioda LED oświetla obszar roboczy i informuje o niskim poziomie naładowania akumulatora. Istotną zaletą tego odkurzacza jest stylowy i elegancki design. Stonowana, pastelowa kolorystyka i detale wykonane z największą starannością to główne cechy charakterystyczne tego modelu. Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w samochodzie. Może być również dobrym pomysłem na prezent. Dostarczany z akumulatorem BL1021B (12 V max / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.

www.makita.pl

Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP
Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP
Makita
Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP
Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP
Makita

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DF333DSAP1 to narzędzie niezbędne w każdym domu. To 2-biegowa, ultra lekka wiertarko-wkretarka przeznaczona do wiercenia w stali i drewnie. Jest poręczna i wygodna w użytkowaniu. Wykonana jest z solidnych materiałów, więc będzie służyła przez wiele lat. To urządzenie przyda się również przy wkręcaniu śrub w elementy drewniane lub metalowe. Posiada diodę LED, która oświetla obszar roboczy, co bardzo ułatwia pracę. Dostarczana w torbie usztywnianej z akumulatorem BL1021B (12 V max / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DF333DSAP1
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DF333DSAP1
Makita

Akumulatorowa podkaszarka UR100DSAP to obowiązkowy element w każdym ogrodzie, bez względu na jego wielkość. Jest to urządzenie zasilane akumulatorami 12V MAX CXT oraz wyposażone w technologię XPT, a wiec ma wysoką odporność na wilgoć i pył. Dzięki regulowanej rurze teleskopowej możemy zwiększyć zasięg o 35 cm. Jest to lekkie i bezpieczne urządzenie, które przyda się przy podkaszaniu w trudno dostępnych miejscach, przy ogrodzeniach, kwiatach lub ozdobach ogrodowych. Dostarczana z akumulatorem BL1021B (12 V max / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.

Akumulatorowa podkaszarka UR100DSAP
Akumulatorowa podkaszarka UR100DSAP
Makita
    Więcej o:

Skomentuj:

Limitowana różowa seria narzędzi Makita