Lodówka Haier z systemem antybakteryjnym - model, który spełni twoje oczekiwania

sponsorowany

Haier to marka, która posiada rzesze zwolenników na całym świecie. W Polsce nie jest jeszcze tak rozpoznawalna, ale to w najbliższym czasie powinno się zmienić. Dlaczego? Produkty marki odznaczają się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i niezawodnością. Jeśli w najbliższym czasie planujecie zakup, bądź wymianę lodówki, to koniecznie przyjrzyjcie się modelowi Haier A3FE742CMJ z serii 70, wyposażonemu w innowacje Fresher Techs, bo to idealne rozwiązanie na dzisiejsze czasy.

Model A3FE742CMJ
Model A3FE742CMJ
Haier

Technologie Fresher Techs – wysoki stopień higieny

Ta niezwykle pojemna, a zarazem energooszczędna lodówka to bardzo dobry krok w stronę konsumentów, którzy coraz bardziej cenią sobie ekologiczne rozwiązania, ale także tych, którzy dbają o zachowanie możliwie najwyższego stopnia higieny. Model A3FE742CMJ z serii 70 posiada szereg innowacji z pod znaku Fresher Techs, które pozwalają przedłużyć przydatność do spożycia owoców i warzyw. Dzięki temu, jak i dużej przestrzeni do przechowywania, możemy ograniczyć wyjścia na zakupy do minimum. Dodatkowym wyróżnikiem jest wyjątkowa technologia antybakteryjna ABT®, która wykorzystuje światło ultrafioletowe zapobiegające rozwojowi bakterii w lodówce. W czasach, gdy zwracamy szczególną uwagę na przestrzeganie zasad higieny, zarówno podczas robienia zakupów, jak i wypakowania zakupionych produktów w domu, taki system daje nam dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Technologie Fresher Techs spisują się doskonale, a więcej o ich możliwościach już za chwilę.

Tak wiele miejsca na szerokości zaledwie 70 cm!

Jeśli masz dużą rodzinę i przechowujesz dużą ilość żywności, z pewnością docenisz tę lodówkę za przestrzeń, która jest doskonale rozplanowana. Jej pojemność wynosi aż 436 litrów (307 litrów w chłodziarce i 129 litrów w zamrażarce) więc sprosta wymaganiom wszystkich domowników. Możesz być pewien, że na szerokości 70 cm zmieścisz wszystko czego potrzebujesz. Warto dodać tu kilka słów na temat designu – lodówka jest bardzo elegancka, minimalistyczna i nowoczesna, a kolor  w odcieniu chromowanej stali pasuje niemal do każdego wnętrza.

Model A3FE742CMJ
Model A3FE742CMJ
Haier

Wnętrze i funkcje komór – jak to działa?

Szuflady są bardzo wygodne, doskonale widać ich zawartość, a metalowe wzmocnienie prowadnic oznacza doskonałą wytrzymałość na lata. Do tego bardzo praktyczne i ciekawe rozwiązania zostały zastosowane w dedykowanych różnym produktom spożywczym komorach urządzenia.

Tak zwana Humidity Zone zapewnia, że owoce i warzywa są przechowywane w optymalnej dla nich wilgotności wynoszącej 90%, oraz  dba o odpowiednią cyrkulację chłodnego powietrza. To sprawia, że owoce i warzywa dłużej zachowują swój piękny, świeży wygląd, ale także lepiej smakują, bo nie przenikają zapachami innego jedzenia, które trzymamy w lodówce.

Komora MyZone jest bardzo funkcjonalna - wystarczy jedno dotknięcie, aby dostosować temperaturę w komorze do rodzaju przechowywanej żywności. W zależności od aktualnych potrzeb można wybrać opcje szybkiego chłodzenia, komory 0°C gwarantującej świeżość produktów, temperatury idealnej dla owoców morza, przechowywania w odpowiedniej wilgotności warzyw i owoców lub rozmrażania. Komora MyZone zapewnia optymalne warunki przechowywania produktów dzięki ustawieniu temperatury w zakresie od -3°C do 5°C.

Chłodziarko-zamrażarka A3FE742CMJ posiada nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED, a także system sterowania elektronicznego. Stylowy, cyfrowy wyświetlacz dotykowy sprawia, że zmiana wewnętrznych ustawień jest łatwa i intuicyjna. W bardzo prosty sposób można kontrolować temperaturę i inne ustawienia, bez potrzeby otwierania drzwi.

Co więcej, dzięki innowacyjnej technologii Total No Frost, tak mało atrakcyjna czynność jak odszraniane zamrażarki w ogóle nie jest potrzebne. Zautomatyzowany zawór świeżości zmniejsza przepływ cieplejszego powietrza do zamrażarki, dlatego zapasy utrzymują równomierną temperaturę a inteligentny system pracy kompresora wpływa na mniejsze zużycie energii.

Planujesz wyjazd? Praktycznym rozwiązaniem na okres nieobecności będzie zastosowanie energooszczędnego trybu wakacyjnego. Tryb ten pozwala zmniejszyć zużycie energii przy jednoczesnym utrzymaniu normalnej pracy zamrażalnika.

Wydajność vs. oszczędność

Chłodziarko-zamrażarka Haier A3FE742CMJ z serii 70 posiada wydajność energetyczną na poziomie A++ i zapewnia do 60% oszczędności energii w porównaniu do chłodziarek z certyfikacją A.

Urządzenia z serii 70 wykorzystują sprężarkę inwerterową, dzięki czemu poziom hałasu generowanego przez model A3FE742CMJ wynosi zaledwie 38 dB(A). Specjalnie zaprojektowane oprogramowanie czuwa nad efektywnym wykorzystaniem sprężarki oraz mniejszym zużyciem energii przez chłodziarko-zamrażarkę.

Podsumowując

Pojemna, nowoczesna, energooszczędna, wyposażona w szereg praktycznych i użytecznych technologii, to tylko najważniejsze z cech, które wyróżniają chłodziarko-zamrażarkę Haier A3FE742CMJ z serii 70. Co dodatkowo ważne – urządzenie dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Chyba już rozumiecie dlaczego wierzymy w to, że produkty marki Haier zyskają uznanie na polskim rynku?

Skomentuj:

Lodówka Haier z systemem antybakteryjnym - model, który spełni twoje oczekiwania