Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Maciej Zień dla Ceramiki Tubądzin: nowe kolekcje płytek

mat. prasowe

Światowa premiera nowych kolekcji płytek zaprojektowanych dla marki Tubądzin przez Macieja Zienia odbędzie się na Międzynarodowych Targach Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek – Cersaie 2021, w dniach 27 września – 1 października 2021 r. Nowe wzory powstały w wyniku współpracy z zespołem TU_Kolektyw – architektami, projektantami i technologami Grupy Tubądzin. To zapowiedź wyjątkowej podróży przez cztery modowe style.

Maciej Zień dla Ceramiki Tubądzin: nowe kolekcje płytek
Maciej Zień dla Ceramiki Tubądzin: nowe kolekcje płytek
mat. prasowe

Płytki z kolekcji Boho, Sophisticated, Timeless i Funky wpisują się w najważniejsze spośród panujących obecnie trendów w aranżowaniu wnętrz. Maciej Zień stworzył różnorodne wzory o wysokich walorach dekoracyjnych, które składają się na wyjątkowo ciekawe kompozycje. Projektant zaproponował bogatą paletę barw - od stonowanych, klasycznych beżów, poprzez ekskluzywne złoto, aż po wyraziste akcenty kolorystyczne.

Projektując kolekcje płytek dla Ceramiki Tubądzin, zawsze starałem się, by nawiązywały one do mody. Tak też stało się tym razem. Moja ceramika romansuje z obecnie dominującymi stylami modowymi. Charakterystyczne dla nich elementy trafiają prosto z wybiegów do wnętrz. W nowych kolekcjach znajdziemy odniesienia do delikatności szlachetnych tkanin, wyrazistości ponadczasowych materiałów czy kultowych wzorów, które zinterpretowałem w oparciu o własne wyobrażenie każdego ze stylów.

mówi Maciej Zień, projektant mody i wnętrz, autor kolekcji płytek ceramicznych zaprojektowanych specjalnie dla Grupy Tubądzin.

Kolekcja BOHO - moodboard

Kolekcja Boho – Tubądzin kreacja Maciej Zień
Kolekcja Boho – Tubądzin kreacja Maciej Zień
Fot.Tubądzin

Kolekcja SOPHISTICATED - moodboard

Kolekcja Sophisticated – Tubądzin kreacja Maciej Zień
Kolekcja Sophisticated – Tubądzin kreacja Maciej Zień
Fot. Tubądzin

Boho, które charakteryzuje się naturalnością i etnicznymi wzorami, daje wrażenie lekkości i wolności. Wytworna kolekcja Sophisticated z motywem art déco otula wyjątkowością i pozwala poczuć się niepowtarzalnie. Funky, w której odnajdziemy grę formą i kolorem, przyniesie wspomnienie radosnej, niezobowiązującej zabawy, natomiast ponadczasowa elegancja Timeless wprowadzi komfort i harmonię.

dodaje Maciej Zień.

Kolekcja FUNKY - moodboard

Kolekcja Funky – Tubądzin kreacja Maciej Zień
Kolekcja Funky – Tubądzin kreacja Maciej Zień
Fot. Tubądzin

Kolekcja TIMELESS - moodboard

Kolekcja Timeless – Tubądzin kreacja Maciej Zień
Kolekcja Timeless – Tubądzin kreacja Maciej Zień
Fot. Tubądzin

Maciej Zień kontynuuje współpracę z marką Tubądzin, która została zapoczątkowana w 2009 roku. W ciągu tych kilkunastu lat projektant pokazał nam swój unikalny styl pojmowania wnętrz, które aranżuje w sposób elegancki, pełen zjawiskowych dekoracji i ponadczasowej klasyki. Płytki ceramiczne z najnowszych kolekcji to artystyczna kreacja oparta na szlachetnych materiałach, wypełniona blaskiem, odważnymi wzorami i dbałością o detal. To nowoczesna interpretacja stylu glamour.

Zapraszając 12 lat temu do współpracy jednego z najlepszych polskich projektantów mody, mieliśmy świadomość, że wkraczamy w nieznany dotąd w naszej branży obszar, który zmieni sposób myślenia o wnętrzu i otaczającej nas przestrzeni. Odchodząc od tradycyjnego wzornictwa i postrzegania płytki ceramicznej głównie przez pryzmat funkcjonalności, na rzecz designu, za którym stoi jakość, technologia i doświadczenie specjalistów Grupy Tubądzin, wypracowaliśmy nowy model tworzenia kolekcji i prezentowania ceramiki. Propozycje Macieja Zienia od samego początku cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów indywidualnych i inwestorów, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, dlatego cieszymy się, że na tegorocznych targach Cersaie w Bolonii będziemy mogli pokazać cztery najnowsze kolekcje projektanta.

mówi Andrzej Ramel, dyrektor sprzedaży krajowej i marketingu, członek zarządu Grupy Tubądzin.

Nowe kolekcje wyznaczają narrację dla całej marki Tubądzin kreacja Maciej Zień. Tym samym najpopularniejsze produkty z linii inspirowanych światowymi stolicami zostaną teraz przypisane do modowych stylów. Taki podział kolekcji ma za zadanie ułatwić odnajdywanie produktów idealnie dopasowanych do osobowości i preferencji klientów marki.

Światowa premiera nowej odsłony "Tubądzin kreacja Maciej Zień" odbędzie się na Międzynarodowych Targach Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek – Cersaie 2021, w dniach 27 września – 1 października 2021 r.

Grupa Tubądzin zaprezentuje także 34 nowe wzory płytek wielkoformatowych marki MONOLITH oraz 17 nowych kolekcji łazienkowych w popularnych formatach 30 x 60cm, 30 x 75cm i 33 x 90cm. Ekspozycję marki będzie można zwiedzać w hali 16, na stoisku C18-D19.

Maciej Zień
Maciej Zień
Fot. Tubądzin
    Więcej o:

Skomentuj:

Maciej Zień dla Ceramiki Tubądzin: nowe kolekcje płytek