Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Materac medyczny – kiedy warto się na niego zdecydować?

AS

Materac medyczny to opcja dla każdego, kto marzy o zdrowym śnie. Znajdziemy go w ofercie marki Hilding Anders. Materac medyczny pozwoli przekonać się, co oznacza prawdziwy wypoczynek.

Preppy kont
Preppy kont
SleepMed

Materac medyczny - czym dokładnie jest?

Wiele osób, przytaczając definicję materaca medycznego, wspomina, że jest to materac zapewniający komfortowy sen. Zapominamy jednak, że materace SleepMed firmy Hilding Anders wyróżnia się również wieloma prozdrowotnymi korzyściami. Do najważniejszych zaliczyć możemy m.in. przeciwdziałanie powstawania odleżyn, wspomaganie rehabilitacji u osób posiadających wady postawy, a także profilaktyczne działanie w zakresie wad rozwojowych układu mięśniowo-kostnego. Decydując się na materac medyczny SleepMed, wybierasz produkt, który dopasuje się do każdej, nawet najmniejszej krzywizny Twojego ciała, a przy tym zapewni idealne podparcie kręgosłupa. Z uwagi na fakt, iż jest to materac medyczny, spełnia on najwyższe standardy odznaczone certyfikatem AEH, a więc wyróżnia się odpowiednią miękkością, sprężystością i elastycznością. Żaden dzień nie będzie zły, jeśli w nocy odpowiednio zregenerujesz siły!

Tercel
Tercel
SleepMed

Materac medyczny: higiena w trosce o zdrowie

Jedną z ważniejszych zalet materaca medycznego SleepMed jest technologia Airforce, czyli wielostrefowe nacinanie pianki, tworzące tzw. kratkę wentylacyjną. Sprawia to, że wewnątrz materaca dochodzi do maksymalnego obiegu powietrza, a w efekcie pozostaje on świeży. Technologia ta niweluje także problem powstawania pleśni i grzybów, dzięki czemu materace idealnie sprawdzą się również u alergików. Niezwykła higiena produktów SleepMed to ochrona przed pojawieniem się groźnych bakterii  i drobnoustrojów. Jak już wspominaliśmy, materace medyczne SleepMed posiadają właściwości przeciwodleżynowe, więc idealnie sprawdzą się też u osób chorych lub będących w trakcie rehabilitacji.

Materac medyczny: dla kogo?

Dzięki innowacyjnej termoelastycznej piance VitaRest® materac medyczny SleepMed zapewniają naturalną pozycję leżenia, tak ważną podczas snu. Pianka ta dzięki swoim właściwościom reaguje na ciepło i ciężar użytkownika, a co za tym idzie – „zapamiętuje” kształt jego ciała i idealnie się do niego dopasowuje. Materac medyczny sprawdzi się więc idealnie u osób uskarżających się na problemy z kręgosłupem, a także będących w trakcie rehabilitacji. Produkty polecane są również sportowcom i wszystkim osobom, które marzą o wysokiej jakości, komfortowym i wygodnym śnie, pozwalającym regenerować siły po ciężkim dniu. Jeśli zastanawiasz się, jaki materac medyczny wybrać – postaw na materace SleepMed, które łączą w sobie najnowocześniejsze technologie i powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Szeroka oferta materacy medycznych wykorzystujących nowoczesne technologie z pewnością pozwoli wybrać Ci idealny, zapewniający komfortowy sen.

Preppy kont
Preppy kont
SleepMed
    Więcej o:

Skomentuj:

Materac medyczny – kiedy warto się na niego zdecydować?