Materac medyczny – kiedy warto się na niego zdecydować?

sponsorowany

Każdy marzy o zdrowym śnie, który pozwoli maksymalnie zregenerować siły, ale też zadba o ciało. Ważny jest zatem odpowiednio dobrany materac. Z uwagi na fakt, iż coraz większe grono osób zdaje sobie sprawę z faktu, że jakość snu jest uzależniona, od jakości podłoża, na którym śpimy, marka SleepMed postanowiła wprowadzić na rynek wyjątkową linię produktów – materace medyczne. Kto choć raz spędzi noc na materacu wyprodukowanym przez firmę Hilding Anders, zrozumie, co znaczy prawdziwy wypoczynek.

Preppy kont
Preppy kont
SleepMed

Materac medyczny – czym dokładnie jest?

Wiele osób, przytaczając definicję materaca medycznego, wspomina, że jest to materac zapewniający komfortowy sen. Zapominamy jednak, że materace marki SleepMed firmy Hilding Anders wyróżnia się również wieloma prozdrowotnymi korzyściami. Do najważniejszych zaliczyć możemy m.in. przeciwdziałanie powstawania odleżyn, wspomaganie rehabilitacji u osób posiadających wady postawy, a także profilaktyczne działanie w zakresie wad rozwojowych układu mięśniowo-kostnego. Jeśli uważasz, że spanie na materacu medycznym zapewni Ci tylko wygodę, to mamy nadzieję, że już za chwilę zmienisz zdanie. Decydując się na materac medyczny SleepMed, wybierasz produkt, który dopasuje się do każdej, nawet najmniejszej krzywizny Twojego ciała, a przy tym zapewni idealne podparcie kręgosłupa. Z uwagi na fakt, iż jest to materac medyczny, spełnia on najwyższe standardy odznaczone certyfikatem AEH, a więc wyróżnia się odpowiednią miękkością, sprężystością i elastycznością. Żaden dzień nie będzie zły, jeśli w nocy odpowiednio zregenerujesz moce!

Tercel
Tercel
SleepMed

Niezwykła higiena w trosce o zdrowie

Jedną z ważniejszych zalet materacy medycznych SleepMed jest technologia Airforce, czyli wielostrefowe nacinanie pianki, tworzące tzw. kratkę wentylacyjną. Sprawia to, że wewnątrz materaca dochodzi do maksymalnego obiegu powietrza, a w efekcie pozostaje on świeży. Technologia ta niweluje także problem powstawania pleśni i grzybów, dzięki czemu materace idealnie sprawdzą się również u alergików. Niezwykła higiena produktów SleepMed to ochrona przed pojawieniem się groźnych bakterii  i drobnoustrojów. Jak już wspominaliśmy, materace medyczne SleepMed posiadają właściwości przeciwodleżynowe, więc idealnie sprawdzą się też u osób chorych lub będących w trakcie rehabilitacji.

Kto powinien zdecydować się na materac medyczny?

Dzięki innowacyjnej termoelastycznej piance VitaRest® materace medyczny SleepMed zapewniają naturalną pozycję leżenia, tak ważną podczas snu. Pianka ta dzięki swoim właściwościom reaguje na ciepło i ciężar użytkownika, a co za tym idzie – „zapamiętuje” kształt jego ciała i idealnie się do niego dopasowuje.  Materac medyczny sprawdzi się, więc idealnie u osób posiadających problemy z kręgosłupem, ale też będących w trakcie rehabilitacji. Produkty polecane są również sportowcom a także wszystkim osobom, które marzą o wysokiej jakości, komfortowym i wygodnym śnie, pozwalającym regenerować siły po ciężkim dniu. Jeśli zastanawiasz się, jaki materac medyczny wybrać – postaw na materace SleepMed, które łączą w sobie najnowocześniejsze technologie i powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Z całą pewnością nie tylko Ty docenisz ich, jakość wykonania, ale również Twoje ciało!

Szeroka oferta materaców wykorzystujących nowoczesne technologie z pewnością pozwoli wybrać Ci idealny, zapewniający komfortowy sen.

Preppy kont
Preppy kont
SleepMed

Skomentuj:

Materac medyczny – kiedy warto się na niego zdecydować?