Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble kuchenne Halupczok: premiera kolekcji 2021

mat. prasowe

Meble sygnowane marką Halupczok to od lat kwintesencja wyrafinowanej estetyki idącej w parze z cenioną jakością i zaawansowaną technologią rozwiązań. Zwolenników nieszablonowego wzornictwa i nowatorskiego podejścia do projektowania wnętrz nie zawiodły najnowsze propozycje meblowe marki, których premiera odbyła się w listopadzie br.

Halupczok, kolekcja mebli kuchennych Fenice
Halupczok, kolekcja mebli kuchennych Fenice
mat. prasowe

18 listopada br. Halupczok zaprezentował dwie nowości - kuchnię FENICE, w salonie firmowym Halupczok Warszawa Targówek, której powstaniu przyświecała fascynacja barwą cennego kruszcu, oraz kolekcję mebli MADERA, skomponowaną z naturalnych materiałów i rozwiązań, która świętowała swój debiut w katowickim showroomie. 

Światowe trendy w aranżacji wnętrz znalazły swoje odbicie w projektach obu kolekcji, przybierając formę indywidualnego, charakterystycznego dla rzemieślników Halupczok stylu.
W ich koncepcjach, powstałych w siedzibie firmy, w Krzyżowej Dolinie, gdzie zieloność otaczających lasów niemalże zagląda do okien, nie mogło zabraknąć także fascynacji pięknem otaczającej natury. W FENICE naturalne akcenty dostrzec można w drewnianych frontach o kojącym odcieniu ciepłego beżu. Powstały przy wykorzystaniu autorskiej technologii nanoszenia lakieru, pozwalającej na wyraziste wydobycie z ich powierzchni słojów naturalnego drewna.

Autorskie rozwiązania zastosowano także przy tworzeniu kolekcji mebli kuchennych MADERA, do projektu której inspiracji dostarczyły organiczne kształty, naturalne wzory i desenie. Nieregularnie falowane fronty o intrygującej, głębokiej barwie to ozdobny akcent, definiujący jej wyrazisty charakter. Spektakularny koloryt harmonijnie zestawiony z matową czernią uzyskano dzięki autorskiej technologii lakierowania, która - specjalnie opracowana dla tego projektu - umożliwiła w procesie manualnego nałożenia warstwy patyny wydobycie naturalnego rysunku drewna.

Meble kuchenne FENICE - luksus w zjawiskowej odsłonie

Za intrygującą nazwą FENICE kryje się równie intrygująca kolekcja, w której projekcie sięgnięto po inspiracje cenionym kruszcem. Barwie złota pionowo ryflowanych frontów oraz ramek okalających przeszklone witryny przypisano ważną rolę. Jej elegancja, wyrafinowanie i wrażenie luksusu, jakie roztacza, powodują, że całość uwodzi i inspiruje szykownością.

Mnogość świetlnych stref o zmiennej barwie, sterowanych elektrycznie za pomocą dedykowanego pilota, stanowi zarówno walor funkcjonalny, który podnosi komfort użytkowania, jak również estetyczny, uwydatniający blask mieniących się drobinek metalu. Blat wyspy kuchennej stworzono z materiału o wyjątkowym deseniu, w którym dominuje biel oraz elementy beżu i łagodnych szarości w postaci delikatnego użylenia, komponujących niemalże wielowymiarowe, geometryczne wzory. Z wirtuozerską precyzją ten sam motyw powtórzono na blacie głównym i ścianie tuż nad nim oraz w przestrzeniach między frontami szafek.

Doskonałe, autorskie rzemiosło

Zastosowanie kunsztownych wycięć pod złote uchwyty, które odsłaniają czarujący biało- beżowy ornament, nadaje wizualnej harmonii. Nowoczesną bryłę kuchni urozmaicają narożne przeszklenia w postaci podświetlonych witryn, pozwalające eksponować kolekcje ulubionych przedmiotów.

Na styku estetyki i technologii

Wysokiej klasy sprzęty AGD, złota bateria i spektakularna wisząca lampa dają poczucie spójnego i eleganckiego zestawienia, a nowoczesne i funkcjonalne udogodnienia technologiczne ukryte za frontami szafek i szaf, sprawiają, że praca w kuchni jest nie tylko przyjemna i łatwa, ale też dobrze zorganizowana.

 

Meble kuchenne Madera - z inspiracji naturalnym pięknem

Z połączenia nowoczesnego stylu oraz zamiłowania do tradycyjnego, ręcznego rzemiosła powstała MADERA w nowej, imponującej odsłonie. Inspiracji dla tego projektu dostarczyła przyroda - jej organiczne kształty, naturalne wzory i kolory.

Inspiracje pięknem natury

Oświetlenie uruchamiane sensorycznie, autorski system mobilnego frontu, skrywającego półeczki na kuchenne bibeloty oraz drewniane organizery porządkujące przestrzeń to jedynie zapowiedź bogactwa praktycznych rozwiązań. Wyspa kuchenna przyciąga wzrok zachwycającym wzorem, który za sprawą połyskujących drobinek przywodzi na myśl rozgwieżdżone niebo. Zintegrowany z nią mini-ogródek umożliwia własną uprawę aromatycznych ziół, dając ukojenie i satysfakcję codziennego obcowania z naturą.

Zmysłowa elegancja

Majestatyczna, podświetlona witryna powstała ze szkła oprawionego w drewno, świetnie wpisuje się w nastrój wnętrza, w którym królują naturalne materiały. Innowacyjny sprzęt AGD, industrialny okap z lakierowanej stali i antracytowy zlew wraz z baterią stanowią idealną scenerię dla kulinarnych eksperymentów. MADERA stworzona z myślą o szczególnych przestrzeniach i wyrafinowanych gustach oferuje pełnię doznań dotykowych i wizualnych, funkcjonalnych i estetycznych zarazem. 

HALUPCZOK - kuchnie inspirowane doskonałością

  • www.meble-halupczok.pl
  • Facebook: @meble.halupczok
  • Instagram: @meble.halupczok
  • Youtube: /KuchnieHalupczok
  • Pinterest: /Halupczok_Interiors
    Więcej o:

Skomentuj:

Meble kuchenne Halupczok: premiera kolekcji 2021