Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble outdoorowe - nowość w ofercie marki VOX

mat. prasowe

Marka VOX, znana głównie z kompleksowej oferty w zakresie wyposażenia wnętrz, właśnie poszerzyła ją o kolekcje mebli outdoorowych. Niezależnie czy zamierzamy celebrować ciepłe dni i wieczory w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, z VOX urządzimy plenerową strefę relaksu. Stoliki, fotele i pufy zostały zaprojektowane ze szczególną uwagą i starannością, aby bez szwanku spędzić z nami całe lato. A gdy dobiegnie ono końca, możemy przenieść je do naszych wnętrz, gdzie nadal będą zachwycać swoimi wyjątkowymi formami i wysokiej jakości materiałami.

Meble outdoorowe
Meble outdoorowe - nowość w ofercie marki VOX
mat. prasowe

Meble do zadań specjalnych

Jeśli lato oznacza dla nas jeszcze więcej spotkań z bliskimi na zewnątrz, zadbajmy o ich wyjątkową oprawę. Niezwykle gościnne stoliki Mundi zatroszczą się o półmiski z przekąskami i szklanki z napojami. W pojedynkę lub w parze stanowią ogromne wsparcie, gdy chcemy zrobić dobre wrażenie podczas weekendowego garden party. Wszystko dzięki możliwości personalizacji.

meble outdoorowe
Stoliki Mundi stanowią duet idealny zarówno na balkonie, jak i w ogrodzie.
VOX

Stoliki są dostępne w dwóch wysokościach i wielkościach blatów, do których dobierzemy różnego rodzaju i koloru nóżki. Opcja dopasowania Mundi do potrzeb naszego tarasu lub balkonu otwiera przed nami szansę na stworzenie strefy odpoczynku odpowiadającej naszym potrzebom. 

meble outdoorowe
Mundi dostępne są w dwóch wielkościach blatów.
VOX

Komfort na świeżym powietrzu

Miękkie, niezwykle wygodne meble Looz wykonane zostały z przyjemnego w dotyku materiału - z pewnością staną się ukochanym elementem każdej strefy wypoczynkowej. Fotele oraz pufy to must have każdej strefy wypoczynkowej. To od nas zależy gdzie ją urządzimy. Meble są lekkie, dzięki czemu możemy zabrać je ze sobą w poszukiwaniu słońca lub wręcz przeciwnie – odrobiny cienia. A pogoda, choć marzymy by latem dopisywała każdego dnia, bywa kapryśna. Dlatego Looz zostały wykonane z wodoodpornych tkanin i nici żeglarskich, więc nagła ulewa nie jest im straszna.

meble outdoorowe
Fotele i pufy Looz to niezawodny sposób na efektywny relaks.
VOX

Fotele i pufy występują w kilku wariantach kolorystycznych. Stonowana kompozycja w beżach, czerniach i szarościach oraz energetyczny, przykuwający oko żółty to opcje, które z powodzeniem można ze sobą łączyć. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że Looz wcale nie muszą być meblami sezonowymi. Gdy lato dobiegnie końca, zabierzmy ze sobą ich miękkość i kolory do wnętrza naszego mieszkania. Dzieci oraz młodzież chętnie umieszczą je w swoich pokojach, by wykorzystać je do zabawy lub nauki.

meble outdoorowe
Na tak urządzonym tarasie do pełni odpoczynku potrzebna jest już tylko piękna pogoda.
VOX

Mobilny stolik - asystent odpoczynku

Poręczny i mobilny stolik Handy stanowi doskonałe towarzystwo chwil spędzanych na świeżym powietrzu. Dzięki wygodnemu uchwytowi możemy zabrać go ze sobą w każdy zakamarek ogrodu, aby móc postawić na nim kubek z kawą czy położyć telefon. Z uwagi na swój rozmiar, Handy to znakomita opcja dla właścicieli małych balkonów. Stolik nie zajmuje dużo miejsca, a pomieści doniczki ze świeżymi ziołami. Nagła ulewa? W swoim projekcie Olgierd Jaskulski uwzględnił zmienność letnich warunków atmosferycznych, dzięki czemu stolik jest w pełni na nie odporny. Handy już wkrótce będzie dostępny w sprzedaży na stronie internetowej i w salonach VOX.

meble outdoorowe
Stolik Handy to jednoosobowy bohater wiosennych i letnich chwil na powietrzu.
VOX

Poduchy, pufy i pledy

Leżeć i patrzeć na wędrujące po niebie chmury – czasem wystarczy tak niewiele, żeby poczuć ogarniający nas spokój. Aby nie zakłóciły go nierówności w ziemi, warto zaopatrzyć się w puf Outdoor. Jego prosta forma przybierze wybrany przez nas kształt, dopasowując się do naszych potrzeb oraz przestrzeni, w której zdecydujemy się go umieścić. Na piknik pod gołym niebem zabierzmy ze sobą poduszkę Sand, którą możemy wygodnie przenosić dzięki bocznemu uchwytowi. Pamiętajmy też, że nawet latem zdarzają się chłodne dni i wieczory. Wtedy dobrze mieć pod ręką bawełniany pled, np. Sienna. Otulając nas swoim ciepłem, pozwoli dłużej czerpać przyjemność z chwil spędzanych pod gołym niebem.

meble outdoorowe
O jeszcze większą przyjemność chwil spędzanych na zewnątrz zadba poduszka Sand.
VOX

Wieczór nie musi się kończyć po zachodzie słońca

Nastrojowość ciepłych wieczorów spędzanych na zewnątrz można spotęgować klimatycznym światłem. Wtedy wystarczy już tylko pled oraz kubek ulubionej herbaty, aby cieszyć się chwilą. Sznury lampek zewnętrznych coraz częściej zdobią balkony i ogrody również latem. Można je zawiesić na haczykach albo drzewie lub ułożyć w dowolną kompozycję w zależności od możliwości naszej przestrzeni. A mobilne lampki Solar , które rozbłysną wieczorową porą, za dnia będą piękną dekoracją.

meble outdoorowe
Czasem wystarczy tak niewiele, by nadać wieczorom wyjątkowy nastrój.
VOX

Celebrowanie chwil

A jeśli nie mamy balkonu, tarasu czy ogrodu, skorzystajmy z otwartych przestrzeni, takich jak parki czy łąki. Wystarczy spakować do pojemnej i wodoodpornej torby Go! pled, termos z herbatą i inne piknikowe akcesoria, wsiąść na rower lub skorzystać z dogodnego transportu i wyruszyć w stronę relaksu na świeżym powietrzu. W ofercie VOX znajdziemy produkty, które pomogą nam w przygotowaniu uczty w plenerze, np. lekkie tace Rata.

meble outdoorowe
Taca Rata występuje w dwóch rozmiarach: małym i dużym.
VOX

Poranna kawa w promieniach słońca na balkonie czy długie wieczory w ogrodzie – na te chwile czekaliśmy bardzo długo. Aby czerpać z nich jeszcze więcej radości i przyjemności marka VOX postanowiła zadbać o nasz komfort odpoczynku. Kolekcje mebli outdoorowych oraz akcesoria wspierające relaks znajdziemy w salonach VOX oraz na https://www.vox.pl/opowiesci/balkon-taras-i-ogrod. 

Skomentuj:

Meble outdoorowe - nowość w ofercie marki VOX