Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mosiężne uchwyty meblowe

AS

Czy należy unikać złota we wnętrzach? Dziś na pewno już nie – bo przestało być krzykliwe, a zaczęło być utożsamiane z prostym luksusem. Złoto we wnętrzach to jeden z wiodących trendów ostatnich lat, który stanął na równi z czernią i bielą, wprowadzając do wnętrz nutę nowoczesnej elegancji. Do kolekcji topowych uchwytów Nord i Octavio dołączył właśnie nowy wymiar złota: mosiądz.

NORD GZ-NORD-1-03 UZ-NORD-160-03 OCTAVIo UZ-OCTAVIO-160-03
NORD GZ-NORD-1-03 UZ-NORD-160-03 OCTAVIo UZ-OCTAVIO-160-03
GTV

Złoto we wnętrzach staje się coraz popularniejszym trendem. W tym kolorze najczęściej możemy spotkać dekoracje, takie jak wazony, doniczki, podstawki pod świece, ramy luster i wiele innych. Ozdobne mogą być też akcesoria funkcyjne, np. nogi do stolików kawowych, gałki i uchwyty meblowe. Te ostatnie potrafią wydobyć (a może nawet skraść) z mebla cały urok. Topowe kolekcje uchwytów od GTV: Nord i Octavio zostały wzbogacone o nowe złoto: mosiądz.

Nord to skandynawski styl zaklęty w detalu, połączenie industrializmu z nowoczesnym wzornictwem. Przykład eleganckiej, niewymuszonej prostoty, która odzwierciedla charakter minimalistycznego, oszczędnego wnętrza. Kolekcja Nord składa się z gałek i uchwytów w czarnym macie, złocie szczotkowanym i nowym kolorze – wspomnianym mosiądzu. Nowy kolor prezentuje się urokliwie na tle białych, szarych i czarnych frontów.

NORD GZ-NORD-1-03 UZ-NORD-160-03
NORD GZ-NORD-1-03 UZ-NORD-160-03
GTV

Octavio to designerski uchwyt w loftowym stylu, który będzie funkcjonalną ozdobą zarówno w industrialnych, jak i nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Wersja złota to jedna z naszych najnowszych propozycji na upiększenie wnętrza. Uchwyt w połyskującym mosiądzu świetnie łączy się z bielą, szarością i czernią. Idealnie prezentuje się na komodach i szafkach kuchennych. W składzie kolekcji znajdziemy pięć kolorów: chrom, stal szczotkowana, złoty szczotkowany, czarny mat i debiutujący mosiądz.

UZ-OCTAVIO-160-0
UZ-OCTAVIO-160-0
GTV
    Więcej o:

Skomentuj:

Mosiężne uchwyty meblowe