Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Moskitiery plisowane — niezbędny element w letnim wyposażeniu domu

AZ

Moskitiery na okna to rozwiązanie, które stało się bardzo popularne w ostatnich latach. Dzięki nim możesz cieszyć się świeżym powietrzem w pomieszczeniu, bez obawy o owady, które zwykle pojawiają się wiosną i latem. Do tego moskitiera plisowana jest łatwa w montażu i demontażu, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą uniknąć stosowania chemikaliów lub innych metod zwalczania owadów.

Moskitiery plisowane — niezbędny element w letnim wyposażeniu domu
Moskitiery plisowane — niezbędny element w letnim wyposażeniu domu
Lestore

Plisowane moskitiery — dlaczego są tak popularne?

Moskitiery plisowane skutecznie chronią wybrane wnętrze przed insektami, takimi jak komary, muchy czy osy. Sprawdzą się szczególnie podczas sezonu wiosenno-letniego, kiedy to częściej otwieramy okna i wietrzymy pomieszczenia. Dzięki nim możliwe jest swobodne otwieranie okien czy drzwi tarasowych, bez obawy, że wkrótce w pokoju zaroi się od nieproszonych intruzów.

Dlaczego moskitiera plisowana to dobry wybór jako ochrona przed owadami? Z kilku powodów! Przede wszystkim takie rozwiązanie zapewnia swobodny przepływ powietrza, co pozwala na naturalną wentylację pomieszczeń. Ponadto moskitiery są estetyczne i eleganckie, a do wyboru masz kilka odcieni, dzięki czemu świetnie pasują do różnych stylów wnętrz i łatwo je dopasować do koloru ramy okiennej. W ten sposób siatka tworzy harmonijną całość z oknem czy drzwiami.

A do tego plisowane moskitiery są łatwe w montażu i demontażu, co pozwala na swobodną zmianę ich położenia w zależności od potrzeb. W sprzedaży znajdziesz też warianty na drzwi balkonowe, na taras czy moskitiery drzwiowe przesuwne plisowane. Elastyczna siatka z tworzywa sztucznego jest też łatwa w czyszczeniu oraz wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak pęknięcia czy przerwanie oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, jak deszcz, silny wiatr czy promieniowanie UV.

Odpowiedni rozstaw oczek w moskitierze z jednej strony zatrzymuje insekty, kurz czy inne zanieczyszczenia jak liście, z drugiej zaś zapewnia odpowiednią wentylację i nie ogranicza widoczności. Wąskie profile sprawiają, że cała konstrukcja nie zajmuje dużo miejsca i sprawdzi się nawet na niewielkich oknach, bez uszczerbku dla funkcjonalności okna.

Niskoprogowa konstrukcja — idealne rozwiązanie dla każdego!

Warto też wspomnieć, że w sprzedaży znajdziesz moskitiery plisowane na drzwi balkonowe, które sprawdzą się szczególnie w tych domach, gdzie są dzieci, osoby starsze czy zwierzęta domowe, wypuszczane na balkon. Niski próg bowiem nie stanowi przeszkody ani bariery, więc ułatwia swobodne przechodzenie przez drzwi.

Co ważne, profil przesuwnych moskitier wyposażony jest w uchwyt, który ułatwia jej przesuwanie, a także magnesy, które utrzymują siatkę w pozycji zamkniętej.

Plisowane moskitiery są wygodnym, funkcjonalnym i estetycznym rozwiązaniem, które pozwala na swobodne użytkowanie pomieszczeń, bez obawy przed owadami. Ich łatwość montażu, trwałość oraz łatwość czyszczenia to dodatkowe zalety, które przemawiają na ich korzyść. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Moskitiery plisowane — niezbędny element w letnim wyposażeniu domu