Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najlepsze pralki na rynku - ranking i porównanie różnych modeli

sponsorowany

Współcześnie nikt z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez pralki. Nowoczesne urządzenia wyposażone są w szereg funkcji, które pozwalają na podwyższenie komfortu użytkowania przy zachowaniu optymalnego czyszczenia oraz zmniejszeniu kosztów eksploatacyjnych. Planujesz zakup nowego sprzętu do domu? W naszym rankingu znajdziesz szeroki wybór urządzeń dla każdego.

Najlepsze pralki na rynku - ranking i porównanie różnych modeli
Najlepsze pralki na rynku - ranking i porównanie różnych modeli
Mediaexpert.pl

Pralka WHIRLPOOL FFD

Ranking pralek otwiera jeden z najchętniej wybieranych modeli marki Whirlpool wyposażony w innowacyjną funkcję FreshCare+, która pozwala na zachowanie świeżości prania nawet 6 godzin po zakończonym cyklu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dużą część dnia spędzają poza domem. Świeżość zachowywana jest dzięki wykorzystaniu pary wodnej i delikatnych ruchów bębna.

Producent zatroszczył się także o inteligentne dopasowywanie programów. Funkcja 6. zmysł samodzielnie wykrywa wielkość i rodzaj załadunku, dobierając najlepszy sposób czyszczenia i troszcząc się jednocześnie o zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Model wyróżnia się przy tym relatywnie niską ceną w porównaniu z innymi zaawansowanymi technologicznie urządzeniami.

Pralka BEKO B3WFU57215MPB

Szukasz mniejszej pralki idealnej dla jednej lub dwóch osób? Postaw na model Beko wyposażony w 7-kg bęben. Pralka ładowana od przodu w wersji slim sprawdzi się na mniejszym metrażu, zapewniając najwyższy poziom czyszczenia. Urządzenie wyróżnia się prostym sterowaniem za pomocą pokrętła i dużego wyświetlacza. Całość wyposażona jest dodatkowo w najnowszą technologię Steam Cure, która dodaje parę do wybranego programu. Zwiększa tym samym skuteczność czyszczenia, zmniejszając ilość zagnieceń. Pralką możesz sterować dodatkowo za pomocą aplikacji mobilnej HomeWhiz, która daje Ci pełną kontrolę nad działaniem urządzenia.

Pralka SAMSUNG WW8NK52E0PX EcoBubble

Ranking pralek obejmuje sprawdzone rozwiązanie od firmy Samsung. Model zapewnia najwyższą jakość czyszczenia także w niższych temperaturach, co pozwala zmniejszyć koszty codziennej eksploatacji. Urządzenie wyposażone jest w najwyższej jakości Silnik Digital Inverter™, który pozwala nawet na 20 lat bezawaryjnej pracy. Pralka staje się tym samym świetną inwestycją na długie lata. Wersja slim z powodzeniem przyda się również w mniejszych pomieszczeniach. Technologia aktywnej piany zapewnia maksymalną troskę o tkaniny, chroniąc przed ich przedwczesnym zniszczeniem.

Pralka AEG LFR73944OP

Szukasz energooszczędnej pralki wyposażonej w funkcję parową? Postaw na model AEG, który skutecznie zmniejszy ilość zagnieceń. Sprzęt wyróżnia się także szufladą na kapsułki, która przyspieszy ich aktywację, zwiększając tym samym skuteczność działania detergentu. Urządzenie samodzielnie dopasowuje ilość wody oraz czas trwania programu do ilości załadunku. W ten sposób optymalizuje zużycie prądu i wody, zmniejszając koszty.

Pralka HISENSE Seria 5S

Ciekawym wyborem będzie także pralka Hisense 5S, która wyróżnia się pojemnym bębnem, idealnym dla rodzin z dziećmi. Ważnym udogodnieniem jest funkcja automatycznego dozowania, która wystarcza na 24 prania. Użytkownicy mogą korzystać dodatkowo z kreatora programów Smart Wizard, w którym podajesz rodzaj załadunku, kolor tkanin oraz poziom zabrudzeń. Na podstawie tych informacji sprzęt sam dopasowuje sposób czyszczenia.

    Więcej o:

Skomentuj:

Najlepsze pralki na rynku - ranking i porównanie różnych modeli