Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najmodniejsze drzwi wewnętrzne od POL-SKONE

AS

POL-SKONE od 30 lat tworzy drzwi z myślą o wymagających wnętrzach. Stylowe przestrzenie potrzebują wyjątkowych wzorów stolarki. Szeroka oferta wzorów i bogata kolorystyka drzwi wewnętrznych POL-SKONE ułatwi wybór pasujących do mieszkania skrzydeł.

Tiara W01 biały RAL 9003 z czarnymi listwami ościeżnica DIN DUO 45st
Tiara W01 biały RAL 9003 z czarnymi listwami ościeżnica DIN DUO 45st
Pol-Skone

Drzwi na czasie – jakie wybrać?

Linia MONA to nieszablonowy projekt skrzydeł wpisuje się w trend inspiracji naturą. Zestawienie usłojeń poziomych i pionowych nadaje wysmakowanego charakteru drzwiom. Wzory MONA dostępne są w wersji z czarnym panelem lub czarną szybą. Nowa kolekcja ociepli pomieszczenia, a dzięki czarnym akcentom wniesie nowoczesność do wystroju.

Unikalna kolekcja ESPINA POL-SKONE wyznacza wzornicze trendy stolarki drzwiowej. Linia o osobliwym wykończeniu to design stolarki drzwiowej na najwyższym poziomie. Wyszukane ułożenie fornirów w tzw. jodełkę (symetryczną lub asymetryczną) dopasuje się do stylu gustownych przestrzeni. Powierzchnię skrzydeł pokrywa naturalna drewniana okleina, dostępna w tonacjach: dębu europejskiego, ciemnego orzecha, jasnego orzecha. ESPINA występuje w wersji pełnej i szklonej.

Wzorniczą klasykę przełamuje także wysmakowana nowość POL-SKONE czyli ESTATO LUX z szybą w kolorze czarnym. Ten stylowy projekt powstał z myślą o Klientach poszukujących niestandardowego wzornictwa do oryginalnych wnętrz. Czarne szklenie to czysta elegancja na czasie.

Najmodniejsze kolory 2020

Nadchodzący trend w kolorystyce drzwiowej to czerń. Ciemne pokrycia skrzydeł wyglądają niezwykle luksusowo. Połączone ze złotymi aluminiowymi dekorami nadają elegancji przestrzeni. W ofercie POL-SKONE od lat dostępne są czarne drzwi w kolekcji malowanej, natomiast ciekawą nowością tego roku są także czarne powierzchnie LAMISTONE CPL i LAMINOWANE.

Bogata kolorystyka produktów POL-SKONE poszerzyła się o kolor DĄB DELANO. Dębowa nowość to powiew naturalnej świeżości, tak modnej we współczesnym wzornictwie. Motyw drewna z podkreślonym usłojeniem w odcieniu mocnej czerni wpisze się w architektoniczne trendy. Modne tony szarości dostępne będą w specjalnej kolekcji UNI MAT PLUS. Linię wyróżnia wzmocniona powierzchnia z charakterystyczną jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na ślady po palcach. Świeże barwy UNI MAT PLUS genialnie sprawdzą się w pomieszczeniach w nowoczesnym czy industrialnym stylu.

Jaki system wybrać, gdy drzwi na korytarzu otwierają się w różnych kierunkach?

Rozwiązaniem dla przestrzeni, gdzie drzwi otwierają się w różnych kierunkach jest system REVES. Połączony z systemem DUO pozwala zachować od strony korytarza identyczny wygląd drzwi, które otwierają się w różnych kierunkach. Nie musimy rezygnować z funkcjonalności naszych drzwi, aby zachować ich estetyczny wygląd. Systemy POL-SKONE to nowe możliwości aranżacyjne.

    Więcej o:

Skomentuj:

Najmodniejsze drzwi wewnętrzne od POL-SKONE