Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najnowsze rozwiązania do łazienki

KW

W łazience z pomysłem nie może zabraknąć najnowszych rozwiązań – sprawdź, co oferują producenci.

Trwałe i przejrzyste szkło

Niezwykły duet ekstrabiałego szkła DIAMANT i powłoki antykorozyjnej TIMELESS to wysoki komfort użytkowania i funkcjonalne uzupełnienie każdej łazienki. Powłoka antykorozyjna TIMELESS gwarantuje niezwykłą łatwość w codziennej pielęgnacji, jest trwała i nie wymaga odnawiania. A przejrzysta krawędź szkła DIAMANT o neutralnym zabarwieniu świetnie komponuje się z każdym kolorem i stylem wykończenia każdej łazienki.

www.saint-gobain-building-glass.pl

Duet ekstrabiałego szkła DIAMANT i powłoki antykorozyjnej TIMELESS
Duet ekstrabiałego szkła DIAMANT i powłoki antykorozyjnej TIMELESS
www.saint-gobain-building-glass.pl

Automatyczna deska myjąca

Automatyczna deska myjąca z bidetem USPA 7035, wyposażona w dotykowy pilot zdalnego sterowania, to gwarancja dokładnej, ale delikatnej higieny miejsc intymnych. Poczujesz się świeżo i komfortowo jak nigdy dotąd. A dzięki podgrzewanej desce każdy dzień będziesz zaczynać od uczucia przyjemnego ciepła. Nowoczesny, hybrydowy system ogrzewania wody, dedykowana funkcja dla dzieci, wysuwana dysza w opcji suszenia sprawia, że urządzenie to jest bardzo atrakcyjną ofertą na rynku. Dostępność trzech różnych kształtów deski myjącej USPA 7035 umożliwia dokładne jej dopasowanie do istniejącej miski WC. Cena 2990 zł z VAT

www.biobidet.pl

Automatyczna deska myjąca z bidetem USPA 7035
Automatyczna deska myjąca z bidetem USPA 7035
www.biobidet.pl

Cyfrowy wyświetlacz temperatury

Cyfrowy wyświetlacz temperatury w bateriach GROHE Plus pomaga oszczędzać wodę i energię. Wyświetlana na wylewce liczba z dokładnością pokazuje temperaturę wody – dodatkowo wraz z jej zmianą, zmienia się także kolor na wyświetlaczu: z chłodnego niebieskiego na ciepły ciemnoczerwony. Innowacyjna armatura jest częścią kolekcji GROHE Plus. Rozwiązanie to pozwala nie tylko cieszyć się odpowiednią temperaturą wody, ale także pomaga dbać o ekologię. Dzięki wizualnej zmianie koloru użytkownicy są bardziej świadomi, kiedy ciepła woda płynie niepotrzebnie – co pozwala uniknąć marnowania energii.

grohe.pl

Cyfrowy wyświetlacz temperatury w bateriach GROHE Plus
Cyfrowy wyświetlacz temperatury w bateriach GROHE Plus
grohe.pl

Łazienkowe odwodnienie liniowe

Łazienkowe odwodnienie liniowe z linii Prestige to jedno z najniższych odwodnień dostępnych na rynku. Jego wysokość to jedynie 48 mm. Ze względu na niską wysokość zabudowy odpływ idealnie sprawdzi się w zabudowie mieszkaniowej wielorodzinnej. Rynna oraz nóżki wykonane zostały z tworzywa sztucznego, a ruszt ze stali nierdzewnej. Ruszt DUO z jednej strony jest gładki, a po odwróceniu ma możliwość wklejenia płytek. Odpływ liniowy posiada EASY SYSTEM, dzięki któremu z łatwością można dostać się do odpływu w celu jego czyszczenia. Średnica odpływu wynosi 40 mm, a przepływ wody 45l/min. Dostępne długości: 650 mm, 750 mm, 850 mm. Produkt wytrzymały jest na nacisk 300 kg.

phujano.pl

Łazienkowe odwodnienie liniowe
Łazienkowe odwodnienie liniowe
phujano.pl

Subtelna strona betonu

Premierowe kolekcje marki Opoczno zaskakują niecodzienną interpretacją betonu. Delikatne odcienie, satynowa powierzchnia oraz oryginalne faktury płytek otwierają drogę do kreowania stylowych, a zarazem przytulnych wnętrz. Okazuje się, że beton kojarzony zazwyczaj z surową przestrzenią wielkomiejskiego loftu może mieć również ciepłe oblicze. Nowe kolekcje dedykowane są wielbicielom stylowych wnętrz w popularnych szarościach, jednak w nowym, wyjątkowo przytulnym wydaniu. Zaskakują różnorodnością wzoru betonu: od lekkiego, „chmurkowego”, poprzez delikatnie przecierany, aż po mocny w wyrazie, z widocznym linearnymi smugami.

opoczno.eu

Premierowe kolekcje marki Opoczno
Premierowe kolekcje marki Opoczno
opoczno.eu

Czerń w modnej odsłonie

Torano Anthrazite, najnowsza kolekcja Ceramiki Tubądzin, udowadnia, że przestrzeń wypełniona czernią nie musi przytłaczać powagą czy zbyt intensywną wykwintnością. Torano Anthrazite to sposób na kameralne i eleganckie wnętrze, owiane nutą tajemniczości i surowego artyzmu, przytulne i zarazem nowocześnie reprezentacyjne. Nowa kolekcja wielkoformatowych płytek ceramicznych marki Monolith pokazuje, że ciemnych barw nie należy się bać. To propozycja na wnętrze w modnym antracycie – bardzo głębokim odcieniu szarości, bliskim czerni, który wprowadza do aranżacji lekkość i łagodność, ale nie pozbawia jej zdecydowanego charakteru.

tubadzin.eu

Kolekcja Torano Anthrazite
Kolekcja Torano Anthrazite
tubadzin.eu
    Więcej o:

Skomentuj:

Najnowsze rozwiązania do łazienki