Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nakładka krojąca Thermomix® - nowość od Vorwerk

mat. prasowe Vorwerk Polska

Firma Vorwerk przedstawia nowość w ofercie – wygodną nakładkę krojącą, która może być używana w urządzeniach Thermomix® TM6 lub TM5. Dzięki nakładce krojącej wzbogacisz swoje potrawy o jeszcze więcej owoców i warzyw, a same dania będą pięknie prezentowały się na talerzu. Przyrządzaj atrakcyjne, zdrowe posiłki, które pokochasz Ty i Twoi bliscy!

Nowość od Vorwerk – nakładka krojąca Thermomix®
Nowość od Vorwerk – nakładka krojąca Thermomix®
mat. prasowe Vorwerk Polska

Poznaj nakładkę krojącą Thermomix®

Kto z Was nie marzył, by móc w urządzeniu Thermomix® pokroić warzywa lub owoce na estetyczne plasterki lub zetrzeć je na surówkę? To już jest możliwe dzięki nowości – nakładce krojącej. Poznajcie nowość od Vorwerk! Nakładka krojąca może być używana z urządzeniem Thermomix® TM6 lub TM5. Dzięki niej wzbogacisz swoje potrawy o jeszcze więcej owoców i warzyw, które będą prezentowały się doskonale. Przyrządzaj atrakcyjne, zdrowe dania, które pokochają Twoje dzieci. 

Nakładka krojąca Thermomix® składa się z 5 elementów: pokrywy nakładki, pojemnika nakładki, popychacza, trzpienia, tarczy tnącej. To właśnie dzięki pojedynczej tarczy tnącej uzyskasz 4 różne rodzaje krojenia: cienkie plastry, grube plastry, cienkie paski i grube paski. Kompaktowy rozmiar tarczy umożliwia jej praktyczne i bezpieczne przechowywanie w pokrywie nakładki krojącej. 

Kroisz i trzesz bez wysiłku

Nakładka krojąca Thermomix® została zaprojektowana z myślą o gotowaniu bez wysiłku. Pojemnik nakładki umieszczany jest wewnątrz naczynia miksującego Thermomix®, dzięki czemu samo naczynie pozostaje czyste i gotowe do użycia po wyjęciu pojemnika i trzpienia. 

Oszczędność czasu w kuchni 

Nakładka krojąca Thermomix® pozwala szybko i łatwo przygotować owoce i warzywa, oszczędzić czas i pozbyć się wysiłku związanego z ręcznym krojeniem składników. Teraz szybciej i łatwiej pokroisz niezbędne składniki w estetyczny sposób. Zapomnij o bałaganie na blacie i w kuchni. Nakładkę krojącą możesz umyć w zmywarce po oddzieleniu wszystkich elementów w zmywarce. Na platformie Cookidoo® znajdziesz kolekcje przepisów z wykorzystaniem nakładki krojącej.

Nakładka krojąca Thermomix® dostępna jest w sklepie internetowym Vorwerk (www.vorwerk.com/pl/pl/s/shop/nakladka-krojaca-thermomix-tm5-tm6) w cenie 495 zł.

Nowość od Vorwerk – nakładka krojąca Thermomix®
Nowość od Vorwerk – nakładka krojąca Thermomix®
mat. prasowe Vorwerk Polska
    Więcej o:

Skomentuj:

Nakładka krojąca Thermomix® - nowość od Vorwerk