Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nie kupuj dzierganego dywanika. Zrób go sam za pomocą zestawu od We Are Knitters

red.

Poduszki, koce, narzuty, kosze na ubrania czy dywaniki do swojego wnętrza teraz możesz wykonać sam. Pomogą ci w tym gotowe zestawy z instrukcją do robienia na drutach od We Are Knitters.

Dziergane elementy wystroju wnętrz wróciły do łask. Delikatne wełniane czy sznurkowe akcenty doskonale sprawdzają się zarówno w pokojach dziennych, sypialniach, jak i łazienkach czy jadalniach. Nadają charakteru, uroku i wbrew pozorom są wyjątkowo praktyczne oraz łatwe w pielęgnacji. Prawdziwym hitem stały się dywaniki, w stylu peruwiańskim. Największą popularnością cieszę się te z jasnej dzianiny. Dywaniki tego typu mogą być wykonywane ręcznie lub maszynowo.

Ręcznie dziergane dywaniki są zazwyczaj dużo droższe i trudniej dostępne. Mogłoby się wydawać, że ich wykonanie jest skomplikowane i wymaga specjalistycznych umiejętności. Jednak przy odrobinie zapału można bez problemu zrobić je własnoręcznie. Do stworzenia własnego dywanika wystarczą druty, odpowiedni materiał i odrobina chęci. Jeżeli nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia z drutami, to możecie skorzystać z gotowych zestawów zawierających instrukcję oraz niezbędne akcesoria, jakie oferuje firma We Are Knitters.

Dzierganie prostsze, niż myślisz

W każdym zestawie We Are Knitters znajdują się wszystkie elementy potrzebne, by wykonać własną, wyjątkową robótkę. W zestawie do wykonania dywanika znajdziemy więc sznurek The Tape, drewniane druty, wzór, oraz metkę. Aby robótki stały się jak najbardziej komfortowe, druty zostały wykonane z drewna bukowego, każda para robiona jest ręcznie przez wyspecjalizowanego rzemieślnika.

Za pomocą drutów można wykonać nie tylko dzianinowe dywaniki, ale także inne praktyczne elementy wystroju. Ostatnio ogromną popularnością cieszą się dziergane kosze, które mogą nam służyć jako ozdoba dla domu, praktyczny pojemnik na drobne przedmioty czy koszyk na weekendowe wyjazdy. Możemy je wykorzystać także jako organizery na akcesoria łazienkowe – ręczniki, papier toaletowy, waciki czy szlafroki.

Zestawy We Are Knitters są tak skonstruowane, aby każdy – niezależnie od poziomu zaawansowania – mógł wykonać swoją własną robótkę. Jeżeli jesteś osobą początkującą zacznij swoją przygodę od koców. Są one proste w wykonaniu, a przy ich tworzeniu z łatwością opanujesz podstawowe techniki, dzięki którym w przyszłości wykonasz wszystko, o czym tylko zamarzysz.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nie kupuj dzierganego dywanika. Zrób go sam za pomocą zestawu od We Are Knitters