Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa Castorama przy ul. Bartyckiej w Warszawie

mat. prasowe

Planujecie remont mieszkania lub domu? A może pasjonujecie się tematyką aranżacji wnętrz i z zapartym tchem śledzicie trendy? W Warszawie powstała inspirująca przestrzeń, którą warto odwiedzić - nowa Castorama przy ul. Bartyckiej.

Nowa Castorama przy ul. Bartyckiej w Warszawie
Nowa Castorama przy ul. Bartyckiej w Warszawie
mat. prasowe

Stylowe propozycje aranżacji łazienek, kuchni i garderoby odzwierciedlające najnowsze trendy wnętrzarskie - tak w skrócie można opisać strefę inspiracji w nowej Castoramie. Ponadto klienci mają do dyspozycji setki produktów i elementów wyposażenia wnętrz oraz pomoc projektantów i doradców.

Nr 99: jedyna w swoim rodzaju

Castorama na warszawskim Mokotowie to 99. sklep tej marki w Polsce. Obiekt jako jedyny w naszym kraju oferuje powiększoną strefę inspiracji, zajmującą całe piętro. Budynek podzielono na poziomy – na parterze znajdziemy asortyment budowlano – remontowy, a na piętrze przestrzeń dedykowaną miłośnikom pięknych wnętrz.     

Przestrzeń pełna inspiracji

Strefa inspiracji to miejsce pełne wnętrzarskich trendów. Odnajdziemy tam w pełni zaaranżowane przestrzenie, takie jak kuchnie, łazienki oraz garderoby – wszystko z wykorzystaniem najciekawszych nowinek, zarówno systemowych (systemy domykania szafek), jak i dokładnie przemyślanych rozwiązań projektowych. Czeka na nas cała gama blatów, szafek, kafli i dodatków w wielu stylach. To zwiastuje początek wielkich remontów, jak i małych metamorfoz w domowym zaciszu!

Porady projektantów wnętrz

Jak w każdym sklepie Castoramy, tak i tutaj znajdziemy stanowiska do projektowania, przy których czekają na nas pracownicy sieci. Nie każdy musi być projektantem, aby pochwalić się dobrze przemyślaną przestrzenią, wykorzystującą w 100 proc. nawet najmniejsze zakamarki kuchni czy łazienki. W tej kwestii pomogą nam obecni na miejscu projektanci. Do wykonania projektu potrzebne są jedynie wymiary pomieszczenia, krótki wywiad weryfikujący najważniejsze założenia i potrzeby i… w kilka chwil możemy cieszyć się indywidualnie zaaranżowaną przestrzenią.

Nowy sklep Castoramy przy ul. Bartyckiej zostanie otwarty 23 sierpnia 2023 r. Z tej okazji odwiedzający będą mogli wziąć udział jednym z konkursów, w którym nagrodą główną będzie koncepcja kuchni przygotowana przez ambasadorkę marki, Dorotę Szelągowską oraz bon na realizację o wartości 10 000 zł!

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowa Castorama przy ul. Bartyckiej w Warszawie