Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa kolekcja mebli łazienkowych od NAS

mat. prasowe

Drewno to od wieków jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w aranżowaniu wnętrz. Wprowadza ciepłą i przytulną atmosferę, pięknie komponuje się z innymi materiałami pochodzenia naturalnego, nierzadko pełni też funkcje konstrukcyjne. Jak wprowadzić przyjemny kolor drewna do projektu nowoczesnej łazienki?

Meble łazienkowe Lozano
Meble łazienkowe Lozano
NAS

Sposób na przytulne wnętrze

Łazienka nie musi być chłodna i surowa pod względem wizualnym. Projektanci wnętrz od lat proponują koncepcje zawierające materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia, które pozwalają na stworzenie ciepłej i przyjaznej łazienki. Jeśli zależy nam na takim klimacie w naszym domowym SPA, często wystarczy sięgnąć po drewno - lub materiały drewnopodobne - w urządzaniu tego wnętrza. Mogą to być zarówno płytki (podłogowe i/lub ścienne), jak i meble, pojemniki do przechowywania czy drobne dekoracje. Dzięki nim zabiegi pielęgnacyjne i wypoczynek w wannie stają się o wiele przyjemniejsze. 

Drewno i czerń w aranżacji łazienki - duet idealny

Czarny kolor może być trudny w aranżacji wnętrz, ale przy odrobinie wyczucia wprowadzi elegancję i stylistyczny pazur. Doskonale komponuje się z różnymi kolorami drewna, współtworząc synonim ponadczasowego piękna. Przyciąga też wzrok, budując intrygujący barwny kontrast, ponadto uroda drewna zyskuje dodatkowe walory na czarnym tle. Naturalna struktura drewna i jego ciepły odcień łagodzą zimny charakter metalu. 

Nowa kolekcja mebli łazienkowych Lozano od NAS to świetny przykład takiego połączenia. Kontrastujące ze sobą materiały i kolory współgrają, oferując szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Korpusy szafek zostały pokryte dekorem drewnopodobnym, a ich krawędzie wykończone w czarnym macie wyraźnie podkreślają elegancję brył. Względy estetyczne idą tu w parze z praktycznymi - w krawędziach frontów sprytnie ukryto metalowe, antypoślizgowe uchwyty.

W skład kolekcji Lozano od NAS wchodzą szafki pod umywalkę (o szerokości 60 i 80 cm) z praktycznymi szufladami oraz słupek z pojemnymi półkami.

Tworząc nową kolekcję Lozano, zależało nam na tym, aby była wyrazista, miała swój charakter, a jednocześnie, by była minimalistyczna i by można było zaaranżować ją w łazienkach o różnych stylach. Zdecydowaliśmy się na wzór drewna, które zestawione z innymi materiałami pozwala na tworzenie interesujących kontrastów. Metal, ceramika czy kamień doskonale komponują się z drewnem, tworząc unikalne kompozycje we wnętrzach. To także świetny sposób na podkreślenie innych elementów wystroju łazienki i nadanie jej indywidualnego charakteru.

mówi ekspert marki NAS.
Meble łazienkowe Lozano
Meble łazienkowe Lozano
NAS

Meble Lozano w aranżacji łazienki

Czarne detale i drewniany dekor na meblach łazienkowych to doskonały punkt wyjścia do stworzenia ciekawej aranżacji wnętrza. Kolory te będą świetnie się komponowały z bielą, szarościami i beżami, a w połączeniu z naturalnym kamieniem w postaci płytek ściennych i podłogowych dadzą efekt najwyższej elegancji. 

Dla dopełnienia kolorystycznej koncepcji warto dodać czarną armaturę i akcesoria - kubeczek na szczoteczki do zębów, tace na kosmetyki, dozownik do mydła czy doniczki. Sprawdzi się też ścianka prysznicowa w czarnym obramowaniu, która nie tylko idealnie wkomponuje się w styl wnętrza, ale będzie też jeszcze jego nietuzinkową ozdobą. W naszym prywatnym salonie kąpielowym przyda się też naturalna zieleń. Warto postawić na rośliny, które dobrze znoszą cień i wysoki poziom wilgotności.

Najważniejsze w projektowaniu aranżacji łazienki z wykorzystaniem koloru czarnego i drewna jest zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy nimi. Czerń nie powinna przytłaczać - to drewniane dekory mają wychodzić na pierwszy plan i przywoływać skojarzenia z naturą. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowa kolekcja mebli łazienkowych od NAS